אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דו"ח מחמיא לגט: עמדה ביעדים, שוויה עלה ל-1.9 מיליארד דולר צילום: Gett

דו"ח מחמיא לגט: עמדה ביעדים, שוויה עלה ל-1.9 מיליארד דולר

שווי חברת שירותי הזמנת המוניות והשליחויות הישראלית עלה ב-30% ברבעון הראשון, כך לפי דו"ח של חברת ווסטוק המשקיעה בגט, שהגיע לידי כלכליסט; החברה הציגה רווחיות תפעולית בכל פעילויותיה ב-2020 וגייסה באותה השנה על פי הדו"ח 115 מיליון דולר; הפוטנציאל הכלכלי מאחורי החזון של גט לסייע לכל עסק מסביב לעולם בשינוע, מוערך בכ-טריליון דולר

25.02.2021, 16:29 | מאיר אורבך

נתונים מעודדים לגט הישראלית: דוח של חברת ווסטוק המשקיעה בחברה מעלה כי שוויה של החברה עלה ב-30% ברבעון הראשון של 2021 לעומת הרבעון המקביל ל-1.9 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדוח החברה הצליחה לעמוד בכל יעדיה ב-2020 ואף הציגה רווחיות תפעולית בכל פעילויותיה כל השנה. החברה גייסה ב-2020 על פי הדוח 115 מיליון דולר והקרן מעריכה שגט תעבור בקרוב לתזרים מזומנים חיובי.

שליח גט, צילום: גט דליברי שליח גט | צילום: גט דליברי שליח גט, צילום: גט דליברי

בדוח שהגיע לידי כלכליסט, הקרן מסבירה את הצמיחה הזו בשינויים שחלו בשוק בעקבות הקורונה, שינויים אשר הובילו לכך שהחברה סיימה את השנה ברווח. עוד חושף הדוח כי הפוטנציאל הכלכלי מאחורי החזון של גט לסייע לכל עסק מסביב לעולם בשינוע, מוערך כבעל פוטנציאל שוק של כ-טריליון דולר.

גט משרתת כיום כשליש מהחברות ברשימת ה-Fortune 500, בלמעלה מ-1500 ערים מסביב לעולם. פתרון ה-SaaS של Gett עבור המגזר העסקי מאפשר ללקוחותיה העסקיים של החברה ליהנות מגישה לשירותי רכב מגוונים ברכבי העולם כולו באמצעות שותפויות אסטרטגיות עם חברות מובילות בתחום. מסייעות גם שותפויות אסטרטגיות עם חברות מובילות בתחום כגון ליפט ו-OLA איתם גט כבר חתמה על הסכמי שיתוף פעולה.

חברת Gett הוקמה בשנת 2010 על ידי דייב וייסר ורועי מור. החברה מובילת שוק בפתרונות תחבורה לעסקים ברחבי העולם, והייתה הראשונה להשיק מוצר תחבורה לעסקים On-demand כבר בתחילת דרכה. היום מספקת החברה שירותים עסקיים לעשרות אלפי לקוחות באמצעות פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת ולחברה ארגון מכירות גלובלי המונה למעלה מ-300 איש. עד היום גייסה החברה למעלה מ-800 מיליון דולרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות