אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טעם רע: חגיגות ההשקה של הבנק הדיגיטלי נערכו תוך הפרה של הוראות הקורונה צילום: Facebook / Roy Katzir

טעם רע: חגיגות ההשקה של הבנק הדיגיטלי נערכו תוך הפרה של הוראות הקורונה

הוראות הקורונה גורסות כי אין להתקהל, אך תמונות וסרטונים שפורסמו ברשתות החברתיות נראה בירור כיצד עובדי הבנק התקבצו כדי לחגוג ולרקוד בחדר אחד ללא מסיכות או כל אמצעי הגנה אחר. מהבנק נמסר: "רק מי שקיבל שני חיסונים יכל להגיע למשרדים"

01.03.2021, 16:34 | אלמוג עזר

הפרות של הנחיות הקורונה אינן נחלתן הבלעדית של משתתפי מסיבות פורים או חרדים שמשתתפים בטישים. חגיגות ההשקה של הבנק הדיגיטלי נערכו היום  (ב') בניגוד גמור להנחיות הקורונה.

קראו עוד בכלכליסט

מעדויות שפורסמו מחגיגות ההשקה ומתמונות ברשתות החברתיות נראה בבירור כיצד חוגגים העובדים בצפיפות - רובם ללא מסיכות אוכלים ושותים ממזון שפרוס לפניהם.

ההנחיות הנוכחיות להתקהלות במקום סגור קובעות כי אין להתקהל יותר מ-10 אנשים במבנה סגור ו-20 אנשים בשטח פתוח. אם המקום כולל גם מבנה וגם שטח פתוח – עד 20 אנשים. המבנה בו נחגגה השקת הבנק הינו מבנה סגור.

חגיגת פורים הבנק הדיגיטלי. שני מימין: שוקי אורן יו"ר הבנק, צילום: Facebook / Roy Katzir חגיגת פורים הבנק הדיגיטלי. שני מימין: שוקי אורן יו"ר הבנק | צילום: Facebook / Roy Katzir חגיגת פורים הבנק הדיגיטלי. שני מימין: שוקי אורן יו"ר הבנק, צילום: Facebook / Roy Katzir

הבנק הדיגיטלי, בבעלותו של אמנון שעשוע, אמור לפעול ברבעון האחרון של השנה הנוכחית. הוא יהיה הבנק הראשון שיוקם זה כ-50 שנה. מדובר בהישג מרשים של שעשוע, מבין מייסדי מובילאיי ואורקם, שהצליח להשיק בנק בתוך שנה וחצי למן הרגע שבנק ישראל והפיקוח על הבנקים אישרו את הקמתו ועד היום.

תגובת הבנק הדיגיטלי: "התמונה משקפת את ההתרגשות של העובדים על הקמת בנק חדש בישראל. ישנה הנחיה ברורה של משאבי האנוש בבנק, שאנו מקפידים לקיימה, לפיה רק מי שקיבל שני חיסונים יכול להגיע למשרדים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות