אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוך פחות מארבע שנים: מנכ"לית רביעית עוזבת את וילי פוד צילום: עומר וידר

בלעדי לכלכליסט

תוך פחות מארבע שנים: מנכ"לית רביעית עוזבת את וילי פוד

מנכ"לית החברה עינת פלד התפטרה מהתפקיד אחרי שנה בלבד. קדמו לה המנכ"לים אירם גרייבר, טים קרנקו ומיכאל לובושיץ שהספיקו להחזיק בתפקיד תקופות קצרות יחסית

02.03.2021, 09:54 | נורית קדוש

בתום שנה בלבד לכהונתה, מנכ"לית וילי פוד עינת פלד התפטרה מתפקידה. פלד היא המנכ"לית הרביעית שמחליפה החברה בשנים האחרונות.

מנכ"לית וילי פוד עינת פלד, צילום: עומר וידר מנכ"לית וילי פוד עינת פלד | צילום: עומר וידר מנכ"לית וילי פוד עינת פלד, צילום: עומר וידר

פלד מונתה לתפקיד מנכ"לית וילי פוד לפני שנה בלבד, והחליפה את מיכאל לובושיץ שהתפטר מתפקידו בתום שנתיים לכהונתו. מדובר היה בכהונה ארוכה יחסית בחברה, שכן קודמו טים קרנקו שרד בתפקיד 4 חודשים בלבד.

קודם לכן, כיהן אירם גרייבר כמנכ״ל. בחודש יוני 2017, שבו האחים ויליגר לשליטה בוילי פוד שייסדו ומכרו פעמיים לאורך השנים. עם שובם, פיטרו האחים ויליגר את גרייבר שמתח ביקורת חריפה על התנהלותם העסקית.

למרות אובדן המכירות לשוק המוסדי שנסגר ברובו בשל משבר הקורונה,יבואנית המזון את הרבעון השלישי עם תוצאות שיא. מכירות וילי פוד בניהולה של פלד שפירא צמחו ברבעון השלישי ב-17.4% ל- 111.9 מיליון שקל. ההתאוששות בשווקים אפשרה לוילי פוד לצמצם את ההפסדים שרשם תיק ניירות הערך שלה, בשיא משבר הקורונה, וסייעה לחברה לחתום את הרבעון השלישי עם זינוק של 110% ברווח הנקי שהסתכם ב- 12.4 מיליון שקל.

וילי פוד, שאיבדה לפני כשנתיים את מותג הדגל "לורפק", לטובת שטראוס, התגברה באופן מלא על הפגיעה ומציגה, בשנה החולפת, על פי נתוני סטורנקסט, צמיחה בשיעור 26.6%, בעוד השוק צמח בכ-9%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות