אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מג'יק ג'ונסון מצטרף לדירקטוריון ענקית המרצ'נדייז פנטיקס צילום: איי אף פי

מג'יק ג'ונסון מצטרף לדירקטוריון ענקית המרצ'נדייז פנטיקס

ספקית בגדי הספורט של רוב המועדונים המקצועניים בארה"ב שבוחנת יציאה להנפקה, ממנה את אגדת הכדורסל מלוס אנג'לס כדירקטור עצמאי; ג'ונסון הוא אחד המשקיעים בקבוצת הבייסבול לוס אנג'לס דודג'רס ומועדון כדורסל הנשים מעיר המלאכים

03.03.2021, 17:59 | חדשות חוץ

מג'יק (ארווין) ג'ונסון מצטרף לדירקטוריון פנטיקס (Fanatics): אגדת הכדורסל, כיום איש עסקים, מצטרף להנהלה הבכירה של קמעונאית המרצ'נדייז הגדולה בעולם – בביגוד ובמוצרי ספורט – כדירקטור עצמאי.

קראו עוד בכלכליסט

בכך ישלים ג'ונסון שלישיית חברי דירקטוריון עצמאיים בפרופיל גבוה מאוד, יחד עם מינדי גרוסמן, מנכ"לית שומרי משקל בארה"ב (החברה מכונה כיום WW) וג'רלד סטרוצ', לשעבר מנכ"ל טויס אר אס. "זהו כבוד גדול להיות מוזמן להצטרף לדירקטוריון פנטיקס. התרשמתי מאוד מההתפתחות של החברה ומהיכולת שלה לשנות את התעשייה תוך כמה שנים", אמר ג'ונסון.

פנטיקס היא חברה פרטית, בעלת הזיכיון לייצור חולצות וציוד לקבוצות הספורט המקצועניות בארה"ב ולקבוצות קולג'ים רבות. לפי דיווחים היא בוחנת מקרוב אפשרות להנפקה ראשונית (IPO) בבורסה של ניו יורק. קמעונאית המרצ'נדייז השלימה באוגוסט 2020 סבב גיוס של 350 מיליון דולר, לפי שווי של 6.2 מיליארד דולר.

"אף שהנפקה היא בהחלט אפשרות קיימת עבורינו, אין לנו כל לוח זמנים בעניין. אנו ממשיכים להתמקד בפיתוח חברה גלובאלית מצוינת ובחיזוק המודל העסקי שלנו", מסרה היום החברה לצד ההודעה על מינויו של ג'ונסון.

מג מג'יק ג'ונסון | צילום: איי אף פי מג

את פנטיקס מוביל המייסד מייקל רובין, המכהן כיו"ר החברה. רובין הוא גם בעלים משותף של קבוצת ה-NBA פילדלפיה 76'רס וקבוצת ההוקי ניו ג'רזי דבילס. על המצטרף החדש אמר רובין: "ג'ונסון הוא אגדת NBA וענק בעולם העסקים, אבל יותר חשוב מזה, הוא ממנף את הפלטפורמה שלו לקידום גיוון והכלה בכל הסקטורים העסקיים".

מג'יק ג'ונסון עומד בראש חברת ההשקעות שהקים Magic Johnson Enterprises. בשנת 2012 הפך לבעלים משותף בקבוצת הבייסבול המקצוענית לוס אנג'לס דודג'רס.

ג'ונסון הוא גם, בין היתר, בעלים משותף בקבוצת כדורסל הנשים מליגת ה-WNBA לוס אנג'לס ספארקס ובמועדון הכדורגל לוס אנג'לס מליגת הכדורגל הבכירה בארה"ב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות