אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנאמן לנכסיו של קובי טרייביטש ימכור לטובת הנושים דירה שירש מאימו צילום: עמית שעל

הנאמן לנכסיו של קובי טרייביטש ימכור לטובת הנושים דירה שירש מאימו

על פי ההערכה, שווי הדירה הוא כ־1.5 מיליון שקל לפחות. הוסכם שהדירה תימכר באמצעות הנאמן, עו"ד אופיר פדר, אחותו של טרייביטש תקבל 52% מהתמורה, וקופת פשיטת הרגל המיועדת לנושים תקבל את יתרת 48% על פי הסכם המכר

04.03.2021, 09:20 | ליטל דוברוביצקי
לידיעת נושיו של מייסד טיב טעם, קובי טרייביטש, שהוכרז לאחרונה פושט רגל: הנאמן לנכסיו, עו"ד אופיר פדר, יפעל בקרוב בהסכמת החייב למכור דירה ברמת־גן שלטרייביטש ולאחותו יש זכויות בה לאחר שירשו אותה מאימם המנוחה. על פי ההערכה, שווי הדירה הוא כ־1.5 מיליון שקל לפחות. עוד נודע כי הוסכם שהדירה תימכר באמצעות הנאמן, אחותו של טרייביטש תקבל 52% מהתמורה, וקופת פשיטת הרגל המיועדת לנושים תקבל את יתרת 48% על פי הסכם המכר. כשהנאמן יבצע התמחרות יוכלו טרייביטש ואחותו להיות נוכחים במעמד.

קראו עוד בכלכליסט

קובי טרייביש קובי טרייביש קובי טרייביש

עוד עולה כי האחות תוכל להתנגד למחיר שיושג בעבור הדירה מטעמים סבירים. טרייביטש, המיוצג על ידי עוה"ד איתן ארז ויואב רז, הודיע לאחרונה כי עקב משבר הקורונה לא יוכל בשלב זה לגבש הסדר נושים. גם אם לא יצליח, הצפי הוא שהדירה ברמת־גן תועמד למכירה בקרוב וכמחצית תמורתה תיועד לנושים.

הנאמן עידכן לאחרונה את בית המשפט באמצעות עוה"ד דן שטרנפלד וגלית שוקרון כי נגד טרייביטש הוגשו 26 תביעות חוב בסך כ־42 מיליון שקל, אבל הנאמן אישר 20 תביעות חוב על סך כ־24 מיליון שקל. בין נושיו של טרייביטש ניתן למצוא את בנק הפועלים, רשות המסים, הבנק הבינלאומי, בנק מרכנתיל ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות