אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן הריט סלע נדל"ן ממנה דח"צית חדשה: אביטל בר-דיין צילום: יובל חן

קרן הריט סלע נדל"ן ממנה דח"צית חדשה: אביטל בר-דיין

לאחר כישלון ניסיון ההשתלטות של מבנה, סלע מודיעה על המינוי החדש - בר-דיין תחליף את הדח"צ הקודם, זאב מילבאואר, שהתפטר לפני מעל לשלושה חודשים תוך חילופי האשמות עם חברת הניהול של הקרן

04.03.2021, 09:24 | חזי שטרנליכט

לאחר ניסיון ההשתלטות שלא צלח על ידי חברת מבנה, קרן הריט סלע נדל"ן מעדכנת הבוקר (ה') כי האסיפה הכללית ממנה היום את אביטל בר-דיין לדירקטורית חיצונית (דח"צ) בחברה.  

קראו עוד בכלכליסט

בר-דיין תחליף את הדח"צ הקודם, זאב מילבאואר, שהתפטר לפני מעל לשלושה חודשים תוך חילופי האשמות עם חברת הניהול של קרן הריט.

במהלך התקופה שחלפה נותר בסלע נדל"ן דח"צ יחיד, גילי כהן. בדירקטוריון החברה עוד שלושה דירקטורים בלתי תלויים ושני דירקטורים נוספים – היו"ר שמואל סלבין ואלי בן חמו.

בר-דיין (54) כיהנה בתפקידים שונים בשוק ההון, בין היתר היתה שותפה בהקמת חברת הדירוג "מידרוג" ובין השנים 2012 עד 2016 שימשה כחברת הנהלה בקבוצת אי.די.בי וניהלה את תחום החוב וקשרי המשקיעים בקבוצה - שהחליפה בינתיים בעלות. לבר-דיין תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר שני בכלכלה וחקלאות מהאוניברסיטה העברית.

שמואל סלבין, יו"ר דירקטוריון סלע נדל"ן מסר כי הבחירה באביטל בר-דיין "מהווה צעד נוסף ביישום ההמלצות מאנטרופי ו- ISS לטובת שמירה על ממשל תאגידי תקין בחברה. לבר דיין ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן המניב וותק וניסיון מגוון בשוק ההון הישראלי. אני סמוך ובטוח כי אביטל תתרום רבות להשגת היעדים המשמעותיים שהצבנו וליצירת ערך רב עבור משקיעי החברה".

אביטל בר-דיין , צילום: יובל חן אביטל בר-דיין | צילום: יובל חן אביטל בר-דיין , צילום: יובל חן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות