אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Tyto Care הישראלית מגייסת 50 מיליון דולר צילום: טייטו קר בעמ

חברת Tyto Care הישראלית מגייסת 50 מיליון דולר

הגיוס עליו הכריזה החברה, שעוסקת בשירותי רפואה מרחוק, מצטרף לגיוס נוסף בסך 50 מיליון דולר מאפריל האחרון. החברה מסרה שהכפילה את שוויה, אך לא מהו בפועל

04.03.2021, 14:01 | מאיר אורבך

תחום הבריאות קיבל תפנית גדולה בתקופת הקורונה. לצד פיתוחי הנגיפים, עבר עולם במהירות לרפואה דיגיטלית ורפואה מרחוק וחברות שפעלו בתחום נהנו מרוח גבית. אחת החברות שבלטו בתחום היא Tyto Care (טייטו קר) הישראלית שמכריזה היום על גיוס של 50 מיליון דולר שמתווספים ל-50 נוספים שגייסה החברה באפריל האחרון. החברה לא ציינה את השווי בו גייסה אך מסרה שהכפילה את שוויה. החברה נוסדה ב-2012 ע"י דדי גלעד ועופר צדיק. 

קראו עוד בכלכליסט

קרן הון הסיכון האמריקאית Insight Partners הובילה את הסיבוב הנוכחי לאחר שהיתה שותפה גם לקודמים. לגיוס הצטרפו גם: Tiger Global ו- Qumra Capital. שמצטרפים למשקיעים הקיימים בחברה- Qualcomm Ventures LLC, הקרן Olive Tree Ventures, ו- Shenzhen Capital Group Company ומביאים את סך גיוסיה ל-155 מיליון דולר.

הטכנולוגיה של טייטו קר, צילום: טייטו קר בעמ הטכנולוגיה של טייטו קר | צילום: טייטו קר בעמ הטכנולוגיה של טייטו קר, צילום: טייטו קר בעמ

הגיוס הנוסף הגיע בעקבות הגידול המהיר שחוותה החברה בביקוש לבדיקות רפואיות דיגיטליות ברחבי העולם. בשנה האחרונה החברה חווה גידול של פי 2.5 בהכנסות. "Tyto Care חוותה צמיחה אדירה עוד לפני תקופת הקורונה, כאשר הביקוש למוצר הלך וגבר במהלך שנה שעברה", אמר דדי גלעד, מייסד משותף ומנכ"ל Tyto Care. "המגיפה האיצה באופן משמעותי את המודעות, האימוץ והניצול של שירותי הרפואה מרחוק. ההתקדמות הנוכחית באבחונים ביתיים המופעלים על ידי מערכת בינה מלאכותית, הופכת את הטיפול הווירטואלי ליותר ויותר אישי ויעיל עבור אוכלוסייה רחבה יותר. הגיוס הנוכחי מהווה הבעת אמון בפתרון שייצרנו ומאפשר לספק טיפול מרחוק מקיף ופתרונות חדישים בעולם הטלה-רפואה".

בעקבות מגפת הקורונה בתי חולים וארגוני בריאות ברחבי העולם מרחיבים אף יותר את השימוש שלהם בפתרון הבריאות הדיגיטלי של Tyto Care על מנת לאפשר בדיקה מרחוק של חולים בסגר, בבתי חולים ובחולים המבודדים בביתם, כולל בדיקות רפואיות מרחוק של הריאות, הלב, הגרון, האוזניים ומד סטורציה,  מה שלא התאפשר בעבר ללא הגעה למרפאה. המוצר מאפשר לארגוני הבריאות להגן על הצוותים הרפואיים ולהימנע מחשיפה מיותרת בימי מגיפה. כמו כן, המוצר אף מאפשר למשפחות ולאוכלוסייה הרחבה לקבל טיפול רפואי מבלי להגיע בתקופות רגישות למתקנים רפואיים, מה שמסייע במניעת התפשטות נגיפים לצד הפחתה משמעותית של עומס מוגבר על ארגוני הבריאות.

מייסדי Tyto Care דדי גלעד ועופר צדיק, צילום: תומי הרפז מייסדי Tyto Care דדי גלעד ועופר צדיק | צילום: תומי הרפז מייסדי Tyto Care דדי גלעד ועופר צדיק, צילום: תומי הרפז

"Tyto Care מספקת פתרון ייחודי ונותנת למטופלים, מרפאות וארגוני בריאות עולמיים פתרון מקצה לקצה שמתעלה מעל כל פתרון טלה-רפואה באמצעות טכנולוגית בדיקה ובינה מלאכותית ייחודיים". אמר ג'ף הורינג, מייסד ושותף מנהל ב- Insight Partner.

לדברי ארז שחר, שותף מנהל בחברת Qumra Capital. "הטכנולוגיה והפתרונות החדשניים של החברה מעלים את עולם הטלה-רפואה שלב נוסף קדימה ומאפשרים טיפול מהימן מרחוק, אשר מיטיב עם המטופלים והצוות הרפואי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות