אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צפו: בית בהונג קונג הושכר במחיר שיא של 2 מיליון דולר בשנה צילום: Wheelock Properties (Hong Kong)

צפו: בית בהונג קונג הושכר במחיר שיא של 2 מיליון דולר בשנה

הבית בגודל 1,004 מ"ר ומשקיף על נמל ויקטוריה. הוא כולל חניות פרטיות, גינה ומעלית בתוך הנכס עצמו. הוא אחד משבעה בתים בפרויקט של חברת וורף הולדינגס, כשבכוונת החברה למכור ארבעה מהם ולהשכיר את השאר

04.03.2021, 22:43 | חדשוץ חוץ
בית יוקרתי בהונג קונג הושכר במחיר שיא של 174 אלף דולר בחודש, כלומר מעל 2 מיליון דולר בשנה. זהות הדייר לא נחשפה. לפי סוכן הנדל"ן לואי הו מחברת סנטליין פרופרטי, זו השכירות הגבוהה ביותר לבית בהונג קונג. "חלק מהטייקונים אולי לא מצליחים למצוא את בית החלומות שלהם, אז הם שוכרים לזמן מה עד שתצוץ הזדמנות לרכישה", הסביר.

 , צילום: Wheelock Properties (Hong Kong) צילום: Wheelock Properties (Hong Kong)  , צילום: Wheelock Properties (Hong Kong)

הבית הוא בגודל 1,004 מ"ר והוא משקיף על נמל ויקטוריה. הוא כולל חניות פרטיות, גינה ומעלית בתוך הנכס עצמו. הוא אחד משבעה בתים בפרויקט של חברת וורף הולדינגס (Wharf Holdings), כשבכוונת החברה למכור ארבעה מהבתים ולהשכיר את השאר.

ההערכה היא כי ההיצע המוגבל והזמן הממושך שלוקח למכור בתי יוקרה הם שגרמו לחברה להחליט להשכיר חלק מהבתים. "לוקח הרבה זמן למכור בית. ממילא יהיה להם מלאי הממתין להימכר, כך שהשכרת חלק מהבתים בשכירות גבוהה יכולה לתמרץ את השוק תוך הכנסת כסף", אמר תומאס לם מחברת הנדל"ן פרנק נייט.

מספר עסקאות במחירי שיא נרשמו לאחרונה בשוק בתי היוקרה בהונג קונג. כך למשל, בחודש שעבר נמכרה דירה ב-59 מיליון דולר (459 מיליון דולר הונג קונגי) - הסכום הגבוה ביותר עבור דירה באסיה.

 , צילום: Wheelock Properties (Hong Kong) צילום: Wheelock Properties (Hong Kong)  , צילום: Wheelock Properties (Hong Kong)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות