אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמכר הבית של ג'פרי אפשטיין בניו יורק צילום: גטי אימג'ס

נמכר הבית של ג'פרי אפשטיין בניו יורק

תוך 7 חודשים בלבד נמצא קונה לביתו הידוע לשמצה של עבריין המין המורשע, שיימכר לפי הוול סטריט ג'ורנל ב-50 מיליון דולר - ויהפוך לאחד מהבתים היקרים ביותר שנמכרו בעיר בשנה האחרונה. זהותו של הקונה לא נחשפה, אך לפי הניו יורק פוסט מדובר באדם שעובד בתעשיית הפיננסים ואינו תושב ארה"ב. אפשטיין התאבד בכלא באוגוסט 2019

04.03.2021, 14:11 | חדשות חוץ

נמצא קונה לביתו בניו יורק של עבריין המין המורשע ג'פרי אפשטיין. לפי הוול סטריט ג'ורנל, הבית הידוע לשמצה, בו לפי ההאשמות תקף מינית נערות, יימכר ב-50 מיליון דולר - ויהפוך לאחד מהבתים היקרים ביותר שנמכרו בניו יורק בשנה האחרונה. זהותו של הקונה לא נחשפה, אך לפי הניו יורק פוסט מדובר באדם שעובד בתעשיית הפיננסים ואינו תושב ארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

 , צילום: גטי אימג צילום: גטי אימג'ס  , צילום: גטי אימג

הבית נמכר תוך שבעה חודשים מאז הוצע למכירה - זמן קצר למדי בהתחשב במחיר הגבוה ובקשר לאפשטיין. עם זאת, הוא נמכר במחיר נמוך משמעותית מהמחיר המבוקש שעמד על 88 מיליון דולר ביולי, והורד בחודש שעבר ל-65 מיליון דולר.

 , צילום: MODLIN GROUP צילום: MODLIN GROUP  , צילום: MODLIN GROUP

הבית בניו יורק נחשב ליקר ביותר מבין הנכסים שהיו בבעלותו של אפשטיין, שהתאבד בכלא באוגוסט 2019. בבעלותו היו גם בתים בפריז, ניו מקסיקו ופלורידה, ואי פרטי באיי הבתולה האמריקאיים. בנובמבר דווח כי הבית בפלורידה נמכר לאיש הנדל"ן מייקל גלייזר, אך סכום המכירה לא נחשף. גלייזר כבר הודיע כי בכוונתו להרוס את הבית ולבנות אחד חדש במקומו.

 , צילום: MODLIN GROUP צילום: MODLIN GROUP  , צילום: MODLIN GROUP

לפי סוכני נדל"ן יש דרכים לעקוף את הדימוי הנורא של הבית בניו יורק. "זה נכס יוצא מהכלל. אם משיגים עליו עסקה טובה אין בעיה למצוא רב או כומר שיברך מחדש את הבית", מסר לניו יורק פוסט אחד הסוכנים. "לאנשים יש דרכים להתמודד עם דברים כשיש להם עסקה טובה ביד... הם תמיד יוכלו למכור מחדש את הנכס במחיר גבוה יותר".

ג ג'פרי אפשטיין והבית שנמכר | צילום: גטי אימג'ס ג

הבית באפר איסט סייד נבנה בשנות ה-30 של המאה הקודמת עבור הרבט שטראוס, היורש של חנות הכלבו מייסי'ס. בהמשך הנכס שימש כבית ספר והיה גם בבעלותו גם של לסלי ווקסנר, הבעלים של אל ברנדס, החברה האם של רשת ההלבשה התחתונה ויקטוריה'ס סיקרט. ווקסנר נחשב בעבר כמקורב לאפשטיין.

ב-1998 רכש אפשטיין את הבית מווקסנר עבור 20 מיליון דולר, כך לפי אדם המעורה בנושא. גודלו של הבית הוא 2,600 מ"ר והוא כולל 7 קומות. מאפיינים נוספים כוללים דלתות כניסה מעץ אלון, אבן סיד צרפתית מיובאת, פסלים וקישוטים מפלדה. ההכנסות ממכירת הנכסים של אפשטיין יועברו למנהלי העזבון שלו, שהקימו קרן מיוחדת לפיצוי קורבנותיו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות