אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המכרז החדש לעובדי מבקר המדינה יכלול רכבי פלאג אין הייבריד צילום: עמית שעל

המכרז החדש לעובדי מבקר המדינה יכלול רכבי פלאג אין הייבריד

עפ"י המכרז להצטיידות ברכבי ליסינג, רכבי המשרד מחולקים למספר קבוצות שונות אשר כוללות גם רכבים ירוקים. טווח המחירים של הרכבים: 170-140 אלף שקל

08.03.2021, 17:14 | תומר הדר

משרד מבקר המדינה, שביקר בשעתו את ההחלטה להוציא את נושא ההצטיידות ברכב מחברות הליסינג ולהעבירו לרכישה ישירה, יוצא בעצמו במכרז להצטיידות ברכבי ליסינג חדשים אשר יסופקו לעובדי המשרד בעוד מספר חודשים.

קראו עוד בכלכליסט

משך ההתקשרות בין משרד מבקר המדינה לחברת הליסינג הזוכה יהיה 3  שנים ויכלול 40  רכבים - אך למשרד המבקר שמורה הזכות להאריך את היקף ההתקשרות למשך 3 שנים נוספות.

קיה נירו פלאג אין הייבריד, צילום: עמית שעל קיה נירו פלאג אין הייבריד | צילום: עמית שעל קיה נירו פלאג אין הייבריד, צילום: עמית שעל

עפ"י המכרז עולה כי רכבי משרד מבקר המדינה מחולקים למספר קבוצות שונות אשר כוללות גם רכבים ירוקים. כך, בקבוצה הבסיסית יקבלו העובדים רכב משפחתי שמחירו יהיה עד 144 אלף שקל. אך מעבר לכך יוכלו חלק מן העובדים גם לבחור ברכב היברידי או ברכב בעל הנעת פלאג אין הייבריד במחיר של עד 150 אלף שקל. לצד אלה יוצע גם רכב משפחתי במפרט "מוגבה" במחיר של עד 156 אלף שקל וגם רכבים למשפחות גדולות בתקציב של עד 170 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות