אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקלות למתחסנים בארה"ב: יוכלו להיפגש ללא מסכות צילום: בלומברג

הקלות למתחסנים בארה"ב: יוכלו להיפגש ללא מסכות

אמריקנים שקיבלו את שתי מנות החיסון לקורונה יוכלו להיפגש ללא מסכות, ומבלי לשמור מרחק. הם יידרשו להיפגש בקבוצות קטנות, ולהמשיך לעטות מסכות במקומות ציבוריים

08.03.2021, 18:58 | ynet
המרכזים האמריקניים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) מאשרים למי שהתחסנו לקורונה לפגוש ללא מסכות מחוסנים אחרים. הם יוכלו לפגוש גם את מי שלא נמצאים בקבוצות הסיכון ושהסיכויים שלהם לחלות באופן קשה נמוכים - בעיקר צעירים. המתחסנים יידרשו להתקהל בקבוצות קטנות בלבד, ולהמשיך לעטות מסכות ולשמור מרחק במקומות ציבוריים.

 

 

קראו עוד בכלכליסט

 

הצוות של הבית הלבן למאבק בקורונה צפוי להודיע בהמשך היום על ההנחיה החדשה. החלטת ה-CDC היא חלק מהתהליך שנועד להבהיר לאמריקנים כיצד ארה"ב אמורה לחזור לשגרה, בשעה שמבצע החיסונים לקורונה צובר תאוצה ועשרות מיליונים כבר מחוסנים.

 

מי שקיבלו את המנה השנייה של החיסון יוכלו, בחלוף שבועיים, לפגוש זה את זה ללא מסכות ומבלי לשמור מרחק. הם רשאים לפגוש גם את מי שלא בקבוצות הסיכון: כך למשל סבא וסבתא שהתחסנו יוכלו לפגוש את הנכדים (במידה ואינם סובלים ממחלות רקע).  

 

 

מתחסנים במרכז קהילתי בניו ג מתחסנים במרכז קהילתי בניו ג'רזי | צילום: בלומברג מתחסנים במרכז קהילתי בניו ג

ארה"ב התחילה את מבצע החיסונים שלה בחודש דצמבר, ועד כה קיבלו יותר מ-30 מיליון אמריקנים את שתי מנות החיסון - 9.2% מהאוכלוסייה. עשרות מיליונים אמורים לקבל החודש את המנה השנייה.

יותר מחצי מיליון אמריקנים מתו במגפת הקורונה - יותר מבכל מדינה אחרת - וקרוב ל-30 מיליון נדבקו. בארה"ב מעודדים לאחרונה מירידה בתחלואה, במקביל להתקדמות החיסונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות