אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אליהו לדירקטוריון מגדל: "מצפה שרוזן ועוז ימצאו את הדרך לעבוד יחד" צילומים: אוראל כהן, גיא אסיאג, חיים צח

אליהו לדירקטוריון מגדל: "מצפה שרוזן ועוז ימצאו את הדרך לעבוד יחד"

מנכ"ל חברת הביטוח כתב לדירקטורים כי הוא מצפה שהמנכ"ל רן עוז והיו"ר מוטי רוזן יגלו אחריות ויתאמצו להצליח לעבוד ביחד - "הם משלימים זה את זה"; השניים הגיעו לעימותים קשים, ועוז הבהיר שלא יישאר בחברה יחד עם רוזן; היום יחליט הדירקטוריון האם רוזן יישאר בתפקידו

09.03.2021, 12:23 | גולן חזני

שלמה אליהו, בעל השליטה בחברת הביטוח מגדל, לא בוחר אף צד במאבק בין היו"ר מוטי רוזן למנכ"ל רן עוז.  

קראו עוד בכלכליסט

לכלכליסט נודע כי אליהו, בעל השליטה במגדל, שיגר הבוקר (ג') מכתב לדירקטורים של מגדל ביטוח, ובו הבהיר את עמדתו בסכסוך.

שלמה אליהו, בעל השליטה במגדל, צילום: עמית שעל שלמה אליהו, בעל השליטה במגדל | צילום: עמית שעל שלמה אליהו, בעל השליטה במגדל, צילום: עמית שעל

"הגם שכידוע אינני מכהן כנושא משרה בחברה, ביקשתם את התייחסותי לאירועים האחרונים הנוגעים ליו"ר הדירקטוריון מוטי רוזן ומנכ"ל החברה רן עוז", כתב אליהו. "להלן התייחסותי. אתם כמובן חופשיים לתת לה איזה משקל שתראו לנכון.

"1. אני סבור שטובת החברה מחייבת כי מוטי וגם רן ימשיכו לכהן בתפקידם בחברה.

2. כאשר הצעתי בזמנו את מועמדתו של מוטי כיו"ר דירקטוריון החברה סברתי שהכישורים והניסיון שלו, משלימים את הכישורים והניסיון של רן, וששניהם יוכלו לקדם את החברה.

3. אני מאמין גם כעת כי הדבר אפשרי. אני מצפה מרן ומוטי לגלות אחריות, לשים בצד את הדברים הקשים שנאמרו ביניהם ולעשות כל מאמץ למצוא את הדרך לעבוד יחד. מהיכרותי עם שניהם, אני משוכנע שהדבר אפשרי ואני סבור כי טובת החברה מחייבת זאת.

4. לדעתי על דירקטוריון החברה לפעול כעת להרגעת הרוחות, לבקש משניהם למצוא את הדרך לעבוד יחד ולסייע להם לעשות זאת.

בכבוד רב,

שלמה אליהו".

עבור מוטי רוזן מדובר בחדשות לא טובות. מרבית חברי הדירקטוריון סבורים כי אם אחד מהשניים אמור להישאר בחברה, מוטב שיהיה זה עוז. עוז, מצידו, הבהיר לדירקטוריון כי לא יוכל להמשיך יחד עם רוזן.

דבריו של עוז באו לאחר שהגיע לעימות קשה עם רוזן שנכנס לתפקידו לפני חודשיים. רוזן האשים את עוז בסילוף דברים, ואילו עוז האשים את רוזן בהפרה בוטה של כללי ממשל תאגידי והשלטת טרור בחברה.

מימין: מוטי רוזן ורן עוז, צילום: אוראל כהן, רמי זרניגר מימין: מוטי רוזן ורן עוז | צילום: אוראל כהן, רמי זרניגר מימין: מוטי רוזן ורן עוז, צילום: אוראל כהן, רמי זרניגר

הדירקטורים מאוכזבים מהעובדה שרוזן, שנכנס לתפקידו לפני כחודשיים, יצר מעורבות אגרסיבית מדי בעבודת הניהול של החברה. גורמים במגדל מספרים שרוזן הבטיח לדירקטוריון 100 ימי שקט לאחר הכניסה אבל כבר אחרי קצת יותר מחודש נקלע לעימות עם עוז.

היום אחר הצהריים צפויה להתקיים ישיבת דירקטוריון כדי לקבל החלטה לגבי עתידו של רוזן. בין המועמדים להחליפו נמצאים אריה מינטקביץ', כרמי גילון וגבי פיקר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות