אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שכר התחלתי: 20 אלף שקל בחודש; דרושים מעצבי מוצר צילום: ויקטור לוי

שכר התחלתי: 20 אלף שקל בחודש; דרושים מעצבי מוצר

מעצבי מוצר הם אלה שהופכים את האפליקציות והאתרים לנוחים לשימוש. כיצד נראה יום העבודה שלהם, מה צריך כדי להתקבל לתפקיד ואילו חברות מגייסות עכשיו

10.03.2021, 09:53 | מעין מנלה
תפקיד מעצבי המוצר כפי שקיים היום לא היה קיים עד לפני כמה שנים. מעצבי מוצר עיצבו פריטים כמו רהיטים בעוד שמעצבים גרפיים עסקו בעבודות דפוס, מיתוג וכו'. עם כניסתן של האפליקציות לחיינו, נוצר תפקיד חדש. "מעצבי המוצר הם האנשים שהופכים את האפליקציות והאתרים לנוחים לשימוש. מעצב מוצר אחראי לא רק להיבט הוויזואלי של המוצר אלא גם לצורה שבה המוצר עובד ולממשק המשתמשים. מדובר בתחום שלם שנועד להפוך את המוצרים הטכנולוגיים סביבנו לידידותיים למשתמש", אומרת בת אל נחמיה, מגייסת מעצבי מוצר במרכז המחקר והפיתוח של פייסבוק בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

בעידן בו התחרות על תשומת הלב של אנשים הפכה לקשה מאי פעם, חוויית המשתמש היא שעוזרת לחברות לבדל את עצמן. המעצבים הפכו להיות ״המרכיב הסודי״, שיודע ליצור את החוויה המשמעותית ביותר, והם אלה שמייצגים את קולו של המשתמש בתוך המחשבה על המוצר.

בת אל נחמיה, מגייסת מעצבי מוצר במרכז המחקר והפיתוח של פייסבוק ישראל, צילום: עודד בן שטרית בת אל נחמיה, מגייסת מעצבי מוצר במרכז המחקר והפיתוח של פייסבוק ישראל | צילום: עודד בן שטרית בת אל נחמיה, מגייסת מעצבי מוצר במרכז המחקר והפיתוח של פייסבוק ישראל, צילום: עודד בן שטרית

"המספרים מדברים בעד עצמם - בעשור האחרון יותר ויותר חברות, בהן גם פייסבוק, הכפילו ואפילו שילשו את כמות המעצבים שלהן, מתוך הבנת החשיבות של חוויית המשתמש. הקורונה רק חידדה את זה - המרחב הבלתי אמצעי נעלם מחיינו ואפילו פעולה פשוטה כמו הליכה לסופרמרקט עברה למרחב הדיגיטלי. רובנו מעבירים את היום מול מסכים, חיים במציאות וירטואלית, ואילו הצורך במוצרים דיגיטליים רק הולך וגובר בהתאמה. מי שיכול להפוך את החוויה הזאת לקלה, יעילה ונעימה יותר הוא המעצב, שחושב על צרכי המשתמש ויודע לתרגם אותם למרחב הדיגיטלי", היא אומרת.

תחומי האחריות של תחומי האחריות של מעצבי מוצר משתנים מחברה לחברה - בפייסבוק, מספרת נחמיה, מעצב המוצר נתפס חלק אינהרנטי מצוות המוצר. "המעצבים מעורבים בתהליך המוצר מקצה לקצה, מ-UX ועד UI, ולוקחים חלק מרכזי בתהליכי קבלת ההחלטות - ששמים דגש רב על חוויית המשתמש. אם פעם דרישות המוצר עברו למעצבים לאחר שכבר נקבעו, היום מעצבי המוצר עובדים יד ביד עם מנהל המוצר לאורך כל תהליך הפיתוח, מעורבים בזיהוי הבעיה ובתכנון הפתרון".

אשבל חצרוני, מעצבת מוצר בחברת Namogoo, עובדת בחברה כשלוש שנים וכיום אחראית על עיצוב המוצר החדש של החברה אשר נקרא Intent-Based Promotions - פתרון למתן הטבות על בסיס זיהוי כוונות הלקוח המקוון באתרי איקומרס.

"עיצוב המוצר החדש מאתגר מאוד וזהו תהליך מתמשך אשר מתבצע לאורך זמן. במהלכו קיבלתי את החופש להיות יצירתית, להשפיע ולהיות שותפה לבניית המוצר לא רק מבחינה עיצובית אלא משלבים הרבה יותר מוקדמים", היא אומרת. "במסגרת התפקיד אני מעצבת ומייצרת קונספטים, בודקת כיוונים שונים על מנת להגיע לחוויה הכי טובה של המשתמשים שלנו. המטרה שלי היא שכל משתמש ירגיש בנוח בזמן השימוש במוצר שלנו וירצה לחזור ולבקר בו שוב ושוב. אני נפגשת עם אנשים רבים מתחומים שונים על מנת לקבל פידבקים, מציגה סקיצות עיצוביות בפני חברי לצוות העיצוב, הדרג המנהל, הפיתוח וגם בפני הלקוחות שלנו, מבצעת מחקר לפני תחילת כל משימה- המחקר יכול להיות קטן ומנגד יכול להימשך גם ימים ארוכים. בסיום פרוייקט אני לפעמים מציגה את התוצר לכל עובדי החברה, על מנת לחשוף אותם לתהליך ולדרך החשיבה".

השכר של מעצבי מוצר היום מתחיל ב-20 אלף שקל לחודש למשרות ג'וניור וכאשר מדובר במשרות בכירות השכר הוא 35 אלף שקל בחודש ומעלה.

חצרוני היא בוגרת בצלאל במגמת תקשורת חזותית וכיום סטודנטית לתואר שני בעיצוב בשנקר, ואכן, בתעשייה מחפשים בוגרי תואר בתקשורת חזותית לרוב, אבל לדעתה של נחמיה, האלמנט החשוב ביותר הוא הניסיון הרלוונטי. "דרושה היכרות מעמיקה עם עולמות עיצוב המוצר, רקע בחוויית משתמש ובממשקי UX/UI וניסיון מעשי משמעותי. התואר כמובן נחשב יתרון, אפילו קורסי הסבה נלקחים בחשבון, אבל בראש ובראשונה נמצא הניסיון".

הסטודיו לעיצוב חווית משתמש באלעד (לשעבר נטקראפט), צילום: ויקטור לוי הסטודיו לעיצוב חווית משתמש באלעד (לשעבר נטקראפט) | צילום: ויקטור לוי הסטודיו לעיצוב חווית משתמש באלעד (לשעבר נטקראפט), צילום: ויקטור לוי

אלה הם חלק מהארגונים שמחפשים מעצבי מוצר בימים אלה:

 

פייסבוק

מרכז המחקר והפיתוח של פייסבוק בישראל מגייס לשבע משרות שונות בתחום עיצוב המוצר ומחפש מעצבי מוצר מנוסים, כמו גם סטודנטים למשרת התמחות.

מעצבי המוצר בפייסבוק עובדים לצד מנהלי מוצר, מהנדסים, חוקרים ועורכי תוכן ונדרשים לעצב חוויית משתמש פשוטה, נגישה ואסתטית מקצה לקצה עבור הממשקים והפלטפורמות השונות של החברה.

פייסבוק מחפשת אחר מועמדים עם ניסיון רחב בבנייה ובפיתוח של יישומים ותוכנות, שהינם בעלי יכולת חשיבה מוצרית אסטרטגית ויכולות מוכחות בעולמות ה-UX וה-UI. המועמדים נדרשים להתמחות במגוון רחב של אלמנטים ויזואליים ועיצוביים, כמו טיפוגרפיה, ממשקי משתמש במחשב ובמובייל, איקונוגרפיה ועוד.

במעמד הגשת המועמדות, יש לצרף תיק עבודות מעודכן או דוגמאות לפרויקטים ועבודות. ראיונות הקבלה, תהליכי הקליטה וההכשרה של עובדים חדשים הותאמו לימי המשבר ונערכים כעת מרחוק.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות

מיקרוסופט ישראל

מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, אחד משלושת המרכזים האסטרטגיים של מיקרוסופט העולמית, מגייסת מעצבי מוצר לקבוצות הפיתוח השונות אשר מובילות חלק ניכר ממוצרי הליבה של מיקרוסופט העולמית, ואמונות על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. חלק מן המשרות מיועדות עבור סטודנטים כמשרת התמחות. עשרות רבות של מעצבות ומעצבים במיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח מהווים חלק אינטגרלי מצוותי המוצר במיקרוסופט העולמית, ומייצרים אימפקט על מאות מיליוני לקוחות בעולם. Design System של מיקרוסופט נבנה על ערכים של שקיפות וגישת קוד פתוח, מה שנותן למעצבים בחברה את הכוח להשפיע על התרבות העיצובית שלה ולקחת חלק מרכזי בבניית המערכת העיצובית של אחת החברות הגדולות בעולם. ניתן למצוא את רשימת המשרות המלאה באתר Microsoft Careers .

Noname Security

Noname Security היא חברת סטארט אפ ישראלית המספקת פתרון אבטחה לממשקי התוכנה (API) של תאגידים. החברה השלימה לאחרונה סבב גיוס ראשון של כ-25 מיליוני דולרים וגדלה בקצב מהיר – בין מגוון משרות הפיתוח, החברה מגייסת בימים אלו גם מעצב/ת מוצר.

החברה מחפשת אחר מעצבים יצירתיים מעולמות ה-UX/UI עם עין טובה וחוש אסתטי לצד יכולות טכניות גבוהות ואנגלית ברמת שפת אם. המועמדים נדרשים לניסיון מוכח בעבודה עם צוותי מוצר ופיתוח ולהיכרות מעמיקה עם התוכנות Figma/Sketch. קיים יתרון למעצבים עם ניסיון בחברות סייבר.

תהליך הקבלה בימי הקורונה מתבצע ברובו מרחוק – כחלק מתהליך הגיוס יוזמנו המועמדים הרלוונטיים למפגש פיזי, בכפוף למגבלות, עם מייסדי החברה וצוות העובדים, שנועד להכיר להם את סביבת העבודה ולהיפגש פנים מול פנים.

להגשת מועמדות - https://nonamesecurity.com/careers

 

Lightrun

Lightrun, חברת סטארטאפ בצמיחה מהירה מחפשת אחר מעצבת מוצר מנוסה וכישרונית בעלת הבנה טכנולוגית עמוקה, אשר תצטרף לצוות המוצר בהובלת סמנכ"לית המוצר שלנו. כמעצבת המוצר הראשונה שלנו תידרשי להפגין יכולות הובלה, יצירתיות ועבודה עצמאית. המשרה מנוסחת בלשון נקבה אך פונה לכל המינים ומגדרים.

לשליחת קורות חיים:

https://lightrun.recruitee.com/o/senior-product-designer

 Namogoo

נמוגו מחפשת מעצב/ת מוצר עם נסיון של ג׳וניור בחברת מוצר. המועמד/ת המתאים/מה הוא מי שמחפש/ת להיות חלק מצוות מוביל שמורכב ממעצבים ומעצבות חזקים, אנשי מוצר מבריקים וצוותי פיתוח שאוהבים את מה שהם עושים. כמו כן, מחפשים אנשים מוכשרים שרוצים לקחת אחריות end to end, ללמוד ולהיות חלק ממשפחה קריאיטיבית.

לפרטים על המשרה והגשת מועמדות

Gong

חברת גונג (Gong) שפיתחה פלטפורמת בינה עסקית מבוססת AI עבור אנשי מכירות, מחפשת מעצב/ת מוצר בכיר/ה בעל/ת ניסיון של 5 שנים בתחום ה-UI, עיצוב זרימה וחוויות. המועמד/ת המתאימ/ה יצירתי/ת, פותר/ת בעיות ובעל/ת תשוקה לתחום, אשת/איש צוות ובעל/ת ניסיון בסביבות עבודה גמישות. יתרון לבעלי תואר אקדמאי בתחומים: עיצוב, הנדסת אנוש, פסיכולוגיה יישומית וקוגניטיבית. Gong.io

לפרטים על המשרה והגשת מועמדות

Centrical

חברת סנטריקל מחפשת מעצב/ת מוצר עם נסיון משמעותי ב UX וב UI. החברה מפתחת פלטפורמה פורצת דרך, מבוססת AI לשיפור ביצועי עובדים בעזרת יעדים מכוונים, הדרכה, אימון ותמריצים בסביבת משחוק (גימייפיקציה). 7 חברי צוות המוצר בסנטריקל מחפשים חבר/ה חדש/ה. לפרטים

Fireblocks

חברת הסטארט-אפ הישראלית Fireblocks, המפתחת תשתית מאובטחת לנכסים קריפטוגרפים המשנים את פני הכלכלה העולמית, מחפשת מנהל.ת עיצוב מוצר בעל.ת ניסיון של 4 שנים לפחות, בעיצוב ואפיון UX בחברת מוצר, להובלת החזון העתידי של Fireblocks בתחומי חוויות המשתמש ועיצוב המוצר.

התפקיד כולל עבודה יומיומית עם צוות המוצר והפיתוח, לצד חניכה מקצועית של מעצבים ועובדים נוספים בתחום ה-UX. נדרש ניסיון והבנה בכלי עיצוב ואפיון-Axure, Sketch, Adobe Design, Figma ודומים.

לפרטים נוספים באתר החברה

Hysolate

חברת הייסולייט, שמאפשרת הפרדה פשוטה ובטוחה של סביבות עבודה על מחשבים אישיים, מחפשת מעצב מוצר בעל ניסיון של 5 שנים ומעלה שיצטרף לארגון המוצר ויוביל את חוויית המשתמש מקצה לקצה. נדרשת הבנה בשני תחומים עיקריים: הנגשת מוצר על מערכת הפעלה של מחשב אישי למשתמשי קצה מצד אחד, ומצד שני מערכות ניהול מבוססות ווב לארגונים.

לפרטים נוספים

 Spot.io

ב-Spot.io שנמכרה השנה ל-Netapp ב-450 מליון דולר, מחפשים בטווח המיידי שני מעצבי/ות מוצר לסניף בישראל. עד לסוף השנה הקרובה ממשיכים לעבוד בחברה מהבית.

 פרטים נוספים לגבי מהות העבודה והתפקיד

Bizzabo

בחברת Bizzabo שפיתחה טכנולוגיה לכנסים ואירועים גדולים מגייסים שישה מעצבי מוצר. בחברה מחפשים מעצבים שיודעים לשלב תפיסה אסטרטגית ויכולות ביצוע על מנת להגדיר את המציאות החדשה שבה עולם הכנסים המקצועיים הישן של האוף ליין פוגש את העולם הכנסים היברידים. כאלה שיודעים איך מתרגמים למידה משמעותית של משתמשים, חיבור בין המשתתפים ובניית אירועים. לאחרונה הקימו בחברה צוות Experience שמכיל אנשי מחקר משתמשים, אנשי BI, מעצבים ומעצבות. החברה מעסיקה כיום כ-230 עובדים, והמשרדים בישראל נמצאים ברחוב האמנים בתל אביב.

לפרטים והגשת מועמדות

ZOOMIN

הסטארט-אפ ZOOMIN, היושב בתל אביב, מפתח פלטפורמה להנגשת ידע מוצרי וטכני לחברות ענק כמו מאסטר קארד, בורגר קינג, מקאפי ועוד. בחברה שתי משרות פתוחות לתפקיד Prodact Design.

 

לפרטים והגשת מועמדות

WSC Sports 

חברת WSC Sports, שפיתחה פלטפורמה חכמה מבוססת ענן ליצירת סרטוני וידאו קצרים בתחום הספורט באופן אוטומטי ובזמן אמת והפצתם לכל יעד דיגיטלי, פועלת כבר מספר שנים עם גופי ספורט ענקיים כמו NBA, בונדסליגה גרמנית, MLS, ליגה ישראלית ועוד. החברה ממוקמת בגבעתיים ובה שתי משרות פתוחות של - UI/UX designer | Prodact Marketing

לפרטים: https://wsc-sports.com/Careers

Artlist

בחברת Artlist המובילה פלטפורמות למאגרי תוכן דיגיטלי כמו קטעי קול, וידאו, אפקטים ומוזיקה עבור יוצרי תוכן ווידאו, מעוניינים לגייס בחודשים הקורבים מעצב מוצר. כיום החברה מונה כ-150 עובדים והיא פועלת מהמשרדים בתל אביב ובקיבוץ אפיקים שבצפון

לפרטים

Cognata

חברת הסטארט-אפ Cognata, ספקית עולמית מובילה בשוק המערכות והרכבים האוטונומיים של פלטפורמת סימולציה בקנה מידה גדול. החברה ממוקמת ברחובות ולה משרה אחת פתוחה בתחום - Art Assets Product Manager המשרה עצמה כוללת שילוב בין תלת מימד ועיצוב מוצר.

לפרטים והגשת מועמדות

אנימה

חברת הסטראטאפ אנימה מאפשרת לצוותי העיצוב לעבוד על כלים שהם רגילים כמו Figma ובסוף תהליך העיצוב להפעיל את התוסף של החברה ולייצא את הקוד לכדי אבטיפוס פעיל. החברה מחפשת שלושה מעצבי מוצר בכירים שיצטרפו לצוות העובדים הבינלאומי שלהם. המעצבים יובילו פרויקטי עיצוב ויגדירו חזון לחוויית משתמש. הם יתמקדו בהקשבה למשתמשים ויאפשרו לצרכיהם להנחות אותם לפתרונות הטובים ביותר. לעובדים ניתנת עצמאות ובעלות מלאה על עבודה.

לפרטים: https://angel.co/company/anima-app/jobs/668432-senior-product-designer

Gloat

בחברת Gloat מחפשים 4 מעצבים מנוסים לתפקיד מאתגר שכולל הובלה מלאה של איפיון, פיתוח, והשקת מוצרים שיגיעו למיליוני אנשים ברחבי העולם, ויאפשרו להם לממש את הפוטנציאל המקצועי שלהם - ולבנות קריירה משמעותית.

מחפשים מעצבים עם חמש שנות ניסיון לפחות שכבר הובילו עיצוב מוצר על כל שלביו בחברת מוצר, נשענים על דאטה ומחקר כשהם ניגשים לאפיין חוויות, בעלי תושיה ודרייב - שעולם ה-HR Tech מעורר בהם השראה.

לפרטים: https://x.gloat.com/careers/all

Riskified

חברת ריסקיפייד (Riskified) העוסקת במתן פתרונות תשלומים ומניעת הונאות אשראי במסחר אלקטרוני, מסייעת לתעשיית האי-קומרס לממש את מלוא הפוטנציאל שלה על ידי הפיכת תעשייה זו למקום בטוח, נגיש ורווחי. החברה, המעסיקה מעל 600 עובדים בתל אביב, ניו יורק ושנגחאי, מגייסת בישראל מספר רב של משרות במגוון מחלקות.

 במחלקת העיצוב של החברה פתוחות כרגע שתי משרות:

מעצב/ת פרודקט מנוסה, אשר יקחו חלק מרכזי בפיתוח המוצר הראשי של ריסקיפייד ויובילו את ה-Design System שלנו.

בנוסף החברה מחפשת מנהל/ת Product design מנוסה להובלת צוות מעצבי המוצר, להטמעת תהליכים ומתודולוגיות של מחקר משתמשים ולליווי בנייה ופיתוח של מוצרים מגוונים.

למידע נוסף ושליחת קורות חיים למשרת product designer

למידע נוסף ושליחת קורות חיים למשרת director of product design

Autodesk

ענקית התוכנה Autodesk (אוטודסק), המובילה עולמית בפיתוח פתרונות תוכנה דו ותלת מימדיים לתחומי התכנון, העיצוב, ההנדסה ממשיכה לחפש את מיטב מעצבי המוצר עבור מרכז הפיתוח בישראל, שגדל ל- 160 עובדים בשנה האחרונה.

החברה מגייסת Product Designers עבור צוותי הפיתוח המתמקדים בפתרונות AutoCAD Mobile ו-Construction Cloud. פרטים נוספים לגבי המשרות הפתוחות

 

בנק הפועלים

סטודיו חווית לקוח בבנק הפועלים הינו סטודיו ייחודי המתמחה בחוויית משתמש במוצרים הדיגיטאליים ללקוחות בנק הפועלים (C2B). הסטודיו הוקם לפני כארבע וחצי שנים וכיום הינו אחד המקצועיים הגדולים והמובילים בתחום הפיננסי והחדשנות הדיגיטאלית.

בין חוויות המשתמש הייחודיות שהוביל הסטודיו ניתן למצוא את אפליקציית bit, אפליקציית בנק הפועלים, אפליקציית המסחר בשוק ההון, אתר הפעולות ללקוח הפרטי אתר ואפליקציה ללקוח העסקי, אתרי הבנק ועוד ועוד. אנשי הסטודיו עובדים בשיתוף ומעורבות עם צוותי המוצר, הטכנולוגיה, הגורמים העסקיים, השיווק והאסטרטגיה. סטודיו ממשיך וגדל ומחפש לצרף לשורותיו עוד מוכשרים שחיים ונושמים חווית לקוח ודיגיטל ( (CX, UX, UI, PRODUCT DESIGN, UX Writing ורוצים להצטרף לצוות שמוביל חוויות לקוח חדשניות בתחום הפיננסי

לפרטים:  StudioCX.programs@poalim.co.il

Redis Labs

חברת בסיסי הנתונים רדיס לאבס (Redis Labs), מחפשת מעצבי מוצר בישראל. מחלקת הפרודקט של החברה גדלה באופן משמעותי השנה בארץ ובעולם, כחלק מהחזון להיות חברת ממוקדת מוצר ותשומת לב מירבית לחווית המשתמש. מעצבי המוצר אצלנו אחראים על חווית המשתמש מקצה לקצה ומהווים חלק משמעותי בתהליך ההגדרה של כל מוצר ויכולת שנבנית. אנחנו מחפשים עם אנשים חשיבה אסטרטגית שרואים את התמונה הכוללת ביחד עם יכולות וניסיון בעולמות ה-UX וה- UI עם עדיפות לניסיון במוצרים הפונים למתכנתים. אנחנו מחפשים Product Design Director להובלת הצוות המקומי בארץ וקביעת השפה המוצרית. בנוסף Growth Product Designer שיזניקו את חווית השימוש במוצר הענן שלנו.

לשליחת קורות חיים

 

HoneyBook

הסטארטפ הישראלי האניבוק, (HoneyBook) המפתח מערכות לניהול פיננסי ועסקי לעסקים קטנים ופרילאנסרים, מגייס מעצב/ת מוצר. מכיוון שמדובר בחברת מוצר, בו משתמשים מאות אלפי עסקים קטנים, המשרה המוצעת היא אחת החשובות והנחשקות ביותר בחברה ויש לה השפעה מרכזית על המוצר, האסטרטגיה וגם כמובן על חווית המשתמשים.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות

 

Imperva

בחברת הסייבר אימפרבה, לה מעל 500 עובדים בישראל, גייסו בחצי השנה האחרונה חמישה מעצבי מוצר. כעת, מגייסים בחברה עוד מעצב מוצר לצוות. כל הפרטים: https://www.linkedin.com/jobs/view/2428831219

Bionic

הסטארט-אפ הישראלי Bionic מספק לארגונים תמונה הוליסטית של כלל האפליקציות והקשרים ביניהן וכך מאפשר להם לנהל, לשלוט ולאבטח את האפליקציות שלהם באופן אוטומטי. החברה השלימה לאחרונה גיוס של 17 מיליון דולרים ומגייסת מעצב/ת מוצר.

מעצב/ת המוצר בביוניק יוביל את החזון העיצובי ויידרש לאפיין את חוויית המשתמש במערכת. החברה מחפשת אנשים שיידעו כיצד להנגיש מידע ולהפוך אותו מרשת קשרים לתובנות מעשיות בצורה יעילה ואסתטית. החברה מחפשת מועמד עם ניסיון קודם של כשנתיים בתפקידי עיצוב מוצר ובעולמות ה-UX/UI, בעל היכרות עם מוצרי SaaS ו-B2B.

תהליך הקבלה לתפקיד מתנהל על פי העדפת המועמד ויכול להתקיים במלואו גם בזום.

להגשת מועמדות

קורנית דיגיטל

קורנית דיגיטל, חברה גלובלית מובילה וצומחת המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות הדפסה לתעשיות הטקסטיל והאופנה, מחפשת אנשים מצוינים לתפקידי ניהול מוצר במחלקת שיווק שיוביל קו מוצרים מקצה לקצה. לפרטים והגשת מועמדות

אלעד UX

אלעד UX (לשעבר נטקראפט) מתמקדת במערכת היחסים המורכבת שבין מוצרים דיגיטליים למשתמשים שלהם. עם מתודולוגיות עבודה מוכחות והתייחסות לכל פרט ופרט בפרוייקטים שלנו אשר מבוססים על מחקר, מידע קונקרטי וניסיון מוצרי של הצוותים שלנו. תמיד שמחים לצרף לשורותינו, אנשי חווית המשתמש ממגוון רקעים מקצועיים ומביאים עמם מגוון של דעות ונקודות מבט שמעשירות הן את הפרויקטים שלנו והן את האווירה במשרדים שלנו. כל חברי הצוות שלנו גאים לא רק בתוצרים שלהם, אלא גם בתהליך השיתופי שבזכותו אנחנו מגיעים להישגים האלה. אנשים יצירתיים מוזמנים להצטרף ולקבל על עצמם אתגרים מעניינים. לפרטים  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אנשים חושבים שאפליקציות שהם אוהבים נוצרו מעצמם - מישהו ישב ועבד על זה וקוראים לזה מוצר
למה בישראל כשמדברים על מעצבים יש כזה זלזול במקצוע? מעצב מוצר הוא הארכיטקט של המוצר, הוא מאפיין את הלוגיקה, איך האינפורמציה מסודרת, איך מנווטים, מה אפשר ואי אפשר לעשות במוצר, הוא מבין פסיכולוגית איך משמשים חושבים ומרגישים וגם מבסס את הטענות שלו מתוך נתונים ואנליטיקות
יואב  |  24.06.21
לכל התגובות