אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי מגדל: "הסכמי הפרישה המפליגים של המנהלים צריכים להתבטא בהסכם הקיבוצי"  צילומים: אוראל כהן, גיא אסיאג, חיים צח

עובדי מגדל: "הסכמי הפרישה המפליגים של המנהלים צריכים להתבטא בהסכם הקיבוצי"

ההסכם הקיבוצי של 3,300 מעובדי מגדל יסתיים בסוף השנה והוועד נערך לשיחות על ההסכם הבא: "מהסכמי הפרישה המפליגים של מנהלי החברה ניכר שמצבה איתן ונדע להתאים את ההסכם הקיבוצי הבא ליכולות אלו של מגדל"

10.03.2021, 13:03 | גולן חזני

ועד העובדים של מגדל מחמם מנועים לקראת הסכם שכר חדש. ההסכם הקיבוצי של עובדי מגדל מסתיים בסוף 2021, ונראה כי הוועד נערך להסכם חדש ל-3,300 עובדי החברה בהסכם הקיבוצי, מתוך 3,550 עובדים.

קראו עוד בכלכליסט

במכתב ששלח הוועד בראשות מודי גת לעובדים על רקע עזיבתו של היו"ר מוטי רוזן, נכתב: "אנו בוועד העובדים משתדלים לא להתערב בסערות הפוקדות את הנהלת ודירקטוריון מגדל, אולם אנו מייחלים זה זמן רב ליציבות בחברה. אנו מברכים ומחזקים את מנכ"ל החברה רן עוז ושותפים עמו כידוע במהלכים להצעדת החברה קדימה".

מימין: יו"ר מגדל שעוזב מוטי רוזן, הבעלים שלמה אליהו והמנכ"ל רן עוז, צילומים: אוראל כהן, גיא אסיאג, חיים צח מימין: יו"ר מגדל שעוזב מוטי רוזן, הבעלים שלמה אליהו והמנכ"ל רן עוז | צילומים: אוראל כהן, גיא אסיאג, חיים צח מימין: יו"ר מגדל שעוזב מוטי רוזן, הבעלים שלמה אליהו והמנכ"ל רן עוז, צילומים: אוראל כהן, גיא אסיאג, חיים צח

בנושא ההסכם הקיבוצי כותב הוועד: "גם בשיא משבר הקורונה, ידעתם כוועד וכעובדים לבוא לקראת החברה, וכעת כאשר סוף המשבר כבר ממש באופק - ברור לנו כי הגיעה העת לתגמל את העובדים שידעו להיכנס אל מתחת לאלונקה". הוועד מכוון לדחיה של הפרשות פנסיוניות וויתור של העובדים על חלק מתקציב הנופש במשבר הקורונה.

עוד כותב הוועד, כי "בהתאם לתנאי הפרישה המפליגים המוצעים בשנים האחרונות ולאחרונה בפרט ליו"ר ומנכ"לים הפורשים ממגדל (עודד שריג, דורון ספיר, ניר גלעד ומוטי רוזן) אנו למדים על מצבה האיתן של החברה ואנו מבטיחים לכם שנדע, ביחד איתכם, להתאים את ההסכם הקיבוצי הבא ליכולותיה הכלכליות הגבוהות של מגדל".

תגיות