אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאוי נגד נאוי: דורי מאשים את שאול בהקמת חברה מתחרה - בעודו מכהן כמנכ"ל החברה צילום: עמית שעל

נאוי נגד נאוי: דורי מאשים את שאול בהקמת חברה מתחרה - בעודו מכהן כמנכ"ל החברה

בינואר 2021 עזב האח שאול את תפקידו כמנכ"ל משותף עם אחיו דורי - מכר את אחזקותיו בחברת האחים נאוי תמורת 60 מיליון שקל; בעבר נחקר בחשד לביצוע עבירות דיווח; שאול נאוי: "אני עסוק בעבודה שלי. אין לי מושג מה הם רוצים ממני"; החברה תפרסם מחר את הדוח הכספי שלה

10.03.2021, 14:20 | אלמוג עזר

נראה שגם שנת 2021 תהיה סוערת במשפחת נאוי: מנכ"ל חברת האחים נאוי, דורי נאוי, מאשים את אחיו שאול, המנכ"ל המשותף לשעבר בחברה, בכך שהקים חברה מתחרה עוד בהיותו מכהן בתפקיד רשמי בחברה. החברה דיווחה כי היא בוחנת את ההשלכות ושוקלת עם יועציה המשפטיים את המשך צעדיה.

קראו עוד בכלכליסט

חברת נאוי תפרסם מחר את הדוח הכספי שלה.

מימין: שאול נאוי ואחיו דורי, צילום: עמית שעל מימין: שאול נאוי ואחיו דורי | צילום: עמית שעל מימין: שאול נאוי ואחיו דורי, צילום: עמית שעל

שאול עזב את חברת האחים נאוי בינואר 2021. בעל השליטה הנוכחי הוא דורי נאוי שמחזיק בכ-39% ממניות החברה לאחר שרכש את חלקו של אחיו שאול ומניות נוספות בבורסה. מחזיק בולט נוסף הוא אלטשולר שחם שמחזיק בכ-21% ממניות החברה, דרך הגמל, הפנסיה וקרנות הנאמנות. שאר המניות מוחזקות על ידי הציבור.

ביולי 2020 הסכים שאול לעזוב את החברה לאחר שמכר את אחזקותיו בחברה תמורת 60 מיליון שקל ובהנחה של כמעט 25% על שוויים, נכון ליום ההסכמה על עזיבה. לכלכליסט אמר כי הוא מתכוון לפרוש לאחר שותפות עסקית בת יותר מ-40 שנה עם אחיו דורי, שכללה עסקי טקסטיל ואשראי חוץ בנקאי.

ברקע, שאול נאוי נחקר בחשד לביצוע עבירות דיווח במסגרת פרשת החשד לשימוש במידע פנים של עמי גולדין, דח"צ לשעבר בחברה.

במאי 2020, דורי נאוי הפתיע את שוק ההון עם הודעה כי הוא מתכוון להעתיק את מגוריו למיאמי בארה"ב, ולנהל משם את החברה. אך לאחר מכן חזר בו.

תגובת שאול נאוי: "אני עסוק בעבודה שלי. אין לי מושג מה הם רוצים ממני".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות