אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הורים, זה לא בשבילכם: בנטלי מציגה את הרכב הזול בתולדותיה

הורים, זה לא בשבילכם: בנטלי מציגה את הרכב הזול בתולדותיה

יצרנית רכבי היוקרה הבריטית שרשמה שיא מכירות בשנה שעברה, חושפת תלת-אופן לפעוטות. המחיר: 359 פאונד. ויש גם גג נפתח, כמובן

10.03.2021, 17:12 | תומר הדר

בנטלי הבריטית חשפה השבוע את הרכב הזול ביותר בתולדות היצרנית. מחירו לצרכן הוא 359 פאונד, כמובן לפני מס ומשלוח וקהל היעד העיקרי אינו יודע עדיין כיצד לומר "בנטלי". לפי פרסומי היצרנית, מדובר בתלת-אופן ממותג שנושא את סמלה של בנטלי וישווק באולמות התצוגה של היצרנית.

קראו עוד בכלכליסט

לפי בנטלי, תלת האופן ניתן להתאמה לגודלו הפיזי של הפעוט, כאשר ההרכבה מאפשרת שני "שלבים": הראשון מיועד לבני שנה ומאפשר תנועה עצמאית במושב הבטיחות ואילו בשלב השני מתווספת יותר עצמאות לילד, אך גם ידית שליטה ייעודית עבור ההורים. התלת-אופן מגיע עם גג נפתח מיוחד הניתן להסרה בימי הקיץ וכדי לייצר זהות מותגית בין בנטלי החברה האם ובין העגלה, מדגישים ביצרנית מכוניות העל הבריטית כי התלת-אופן מגיע במגוון צבעים וכולל סימלי בנטלי על הגלגלים.

כיום רוב יצרני רכבי העל ורכבי היוקרה מקפידים לתחזק גם פסי ייצור של אביזרים, ביגוד, שעונים ממותגים ואפילו צעצועים. עבור חלק מן היצרנים, למשל פרארי, מדובר במוצרים משלימים שההכנסות ממכירותיהם עולות על ההכנסות ממכירת מכוניות. אך במקרה של בנטלי, שהתחייבה שבשנת 2030 מכוניות החברה יפלטו, בדומה לתלת-אופן, אפס זיהום אוויר, היצרנית אינה תלויה ביכולתה לייצר פריטי אופנה וצעצועים, זאת לאור העובדה שבנטלי הצליחה לרשום בשנה שעברה שיא מכירות של כל הזמנים.

תלת-אופן תוצרת בנטלי תלת-אופן תוצרת בנטלי תלת-אופן תוצרת בנטלי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות