אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון מגדל דן בהדחת רוזן שמסרב להפחית את שכרו

בלעדי לכלכליסט

דירקטוריון מגדל דן בהדחת רוזן שמסרב להפחית את שכרו

רוב בדירקטוריון נגד תנאי הפרישה של היו"ר מוטי רוזן, שאינו מסכים להתפשר על סכום נמוך מ-5 מיליון שקל; לפי התנאים, רוזן אמור היה לקבל את הסכום על חודשיים עבודה בתפקיד היו"ר, אך התגמול חורג ממגבלות שכר הבכירים, שעומד על 3.3 מיליון שקל בשנה; הליך של הדחה עשוי להוביל למאבק משפטי

11.03.2021, 10:17 | גולן חזני

דירקטוריון חברת מגדל מתכנס בשעה זו ודן בהדחת היו"ר מוטי רוזן, לאחר שסירב להתפשר על תנאי פרישתו. כזכור, דירקטורים בחברה סירבו אתמול להעניק לרוזן את התנאים שאותם דרש בפרישה בהתאם לחוזהו עם החברה.

קראו עוד בכלכליסט

לפי התנאים, רוזן אמור היה לקבל יותר מ-5 מיליון שקל על חודשיים עבודה בתפקיד היו"ר. אך התגמול חורג ממגבלות שכר הבכירים, שעומד על 3.3 מיליון שקל בשנה. בנוסף, ההסכם לא הספיק לקבל אישור של אסיפת בעלי המניות כנדרש משום שאסיפת בעלי המניות לאישור ההסכם זומנה ל-5 באפריל בלבד.

מוטי רוזן, צילם: אוראל כהן מוטי רוזן | צילם: אוראל כהן מוטי רוזן, צילם: אוראל כהן

באותה אסיפה אמורה הייתה להתקבל גם החלטה אם לאשר לרוזן את המענק שביקש לאשר לו בעל השליטה ודירקטוריון מגדל, בסך מיליון שקל, עבור 2020 ואבדן הזדמנויות בשנה זו עקב העיכוב במינויו.

הדירקטורים שהתנגדו לתנאי הפרישה של רוזן, שכוללים 18 משכורות, מחציתם על הודעה מוקדמת ומחציתם על אי-תחרות, ביקשו להעניק לרוזן סכום קטן יותר, אבל ככל הידוע הוא מסרב להתפשר וטוען כי נעשה לו עוול בהליך הפרישה.

הליך של הדחה הוא הליך לא פשוט ובעקבותיו עשוי לבוא מאבק משפטי בין החברה ליו"ר רוזן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות