אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עבור תחושת הביטחון: טינדר תאפשר להריץ בדיקות רקע על דייטים פוטנציאליים

עבור תחושת הביטחון: טינדר תאפשר להריץ בדיקות רקע על דייטים פוטנציאליים

קבוצת מאץ', מפעילת האפליקציה, הכריזה על השקעה בפלטפורמת Garbo שמעניקה גישה למידע על מעשים ואירועים בהם היו מעורבים בעבר המועמדים הפוטנציאליים לדייט. המשמעות בפועל: המנויים בטינדר יוכלו לבדוק אם בעברו של המועמד הפוטנציאלי לדייט יש רקורד של אלימות, התעללות, מעצרים או מאסר

15.03.2021, 18:00 | חדשות חוץ

טינדר תאפשר למשתמשים להריץ בדיקת רקע על הדייטים הפוטנציאליים שלהם; כך הודיעה מפעילת האפליקציה, קבוצת מאץ' (Match Group).

מאץ' ציינה כי האופציה לבדיקת רקע תוטמע גם בייתר אפליקציות ההיכרויות שהיא מפעילה (בין היתר OkCupid, Hinge ו-Match). החברה הכריזה על השקעה בפלטפורמת Garbo, חברת סטארט-אפ שפותחה על מנת להגדיל את השקיפות ואת ההגנה על המשתמשים המעוניינים בכך.

הפלפטורמה מעניקה גישה למידע על מעשים ואירועים בהם היו מעורבים בעבר המועמדים הפוטנציאליים לדייט. גארבו מאפשרת לקבל את המידע באמצעות שימוש בשם פרטי ומשפחה, או שם פרטי ומספר טלפון.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

בחברה, שהוקמה שלא למטרת רווח, טוענים כי הפלטפורמה תגדיל את תחושת הביטחון של המשתמשים, שיוכלו לקבל החלטות על בסיס מידע מלא יותר.

מאץ' לא סיפקה פרטים על סכום ההשקעה שלה בגארבו, אך לפי דיווחים מדובר בהשקעה של 7 ספרות. מאץ' הודיעה כי ההשקעה תעניק למשתמשים שלה גישה לפלפטורמה של גארבו. המשמעות בפועל היא שהמנויים בטינדר יוכלו לבדוק אם בעברו של המועמד הפוטנציאלי לדייט יש רקורד של אלימות, התעללות, מעצרים או מאסר.

גארבו מצידה מבהירה כי היא אוספת את המידע מ"דיווחים פתוחים לציבור", כגון דיווחים משטרתיים, צווי הגנה, צווי הגבלה וצווים משפטיים אחרים הנוגעים להתעללות, הטרדה ופשעים אחרים, כולל רקורד על מעצרים ומאסרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות