אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 13 שנים: מנכ"ל נספרסו משה מרי עובר לכהן כיו"ר

אחרי 13 שנים: מנכ"ל נספרסו משה מרי עובר לכהן כיו"ר

בתפקיד החדש יעסוק מרי, שהקים את פעילות החברה בישראל, בפיתוח חדשנות והזדמנויות עסקיות לשוק הגלובלי והישראלי. את מקומו בתפקיד המנכ"לית בישראל תמלא סוניה נסטאזה, אשר שימשה עד כה כמנכ"לית נספרסו רומניה

17.03.2021, 14:04 | אורנה יפת

לאחר 13 שנים בתפקיד מנכ"ל נספרסו ישראל, משה מרי ימונה לתפקיד יו"ר החברה. בתפקיד החדש יעסוק בפיתוח חדשנות והזדמנויות עסקיות לשוק הגלובלי והישראלי.

קראו עוד בכלכליסט

מרי הקים את הפעילות של החברה העולמית בישראל ומיצב את נספרסו כמותג קפה מוביל בשוק. כמנכ"ל היה מרי אחראי על יצירת תשתית לפעילות המותג בארץ, החדרתו לישראל, והקמת מערך הלוגיסטיקה. עם השנים הקים את החטיבה העסקית הפועלת מול מלונות, מסעדות ובתי עסק. בשנתיים האחרונות התמקדה החברה בהחדרת מכונת ורטו עם הקפסולות החדשות, כמנוע צמיחה חדש לחברה. לפני כניסתו לנספרסו שימש מרי כמנכ"ל חברת British American Tobacco.

את מקומו בתפקיד המנכ"ל בישראל תמלא סוניה נסטאזה, אשר שימשה עד כה כמנכ"לית נספרסו רומניה. היא תיכנס לתפקיד בחודש מאי. נסטאזה השיקה את פעילות נספרסו ברומניה ב- 2015, והיא בעלת ניסיון של כ-15 שנים בניהול, תפעול וייעוץ עסקי.

חברת נספרסו נמצאת בבעלות תאגיד נסטלה העולמי. היא פועלת בישראל מאז שנת 2008. לאורך שנים רבות היא נהנתה מהיותה שחקנית כמעט בלעדית בשוק קפסולות הקפה, בשל העובדה שהקפסולות שלה היו רשומות תחת פטנט. בשנת 2012 פג התוקף של הפטנט, ומאז נכנסו לשוק הקפסולות תואמי מכונות נספרסו שחקנים רבים ומגוונים, ביניהם שטראוס תחת קפסולות קפה עלית, ילו, קפה ג'ו, לור של ג'ייקובס, ומותגים פרטיים.

משה מרי יו"ר נספרסו משה מרי יו"ר נספרסו משה מרי יו"ר נספרסו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות