אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמזון ממשיכה להתרחב: נכנסת לתחום השירותים הרפואיים צילום: רויטרס

אמזון ממשיכה להתרחב: נכנסת לתחום השירותים הרפואיים

ענקית המסחר המקוון הודיעה כי תחל להציע למעסיקים ברחבי ארה"ב את התוכנית Amazon Care telemedicine, שזמינה כיום רק לעובדי החברה במדינת וושינגטון. מדובר באפליקציה שמחברת בצורה וירטואלית בין המשתמשים לבין רופאים ואחיות, שיכולים לספק שירותים וטיפולים דרך הטלפון

18.03.2021, 11:49 | חדשות חוץ

אמזון ממשיכה להתרחב - והפעם נכנסת לתחום השירותים הרפואיים. ענקית המסחר המקוון הודיעה אתמול (ד') כי תחל להציע למעסיקים ברחבי ארה"ב את התוכנית Amazon Care telemedicine, שזמינה כיום רק לעובדי החברה במדינת וושינגטון.

מדובר באפליקציה שמחברת בצורה וירטואלית בין המשתמשים לבין רופאים ואחיות, שיכולים לספק שירותים וטיפולים דרך הטלפון. השירות זמין 24 שעות ביממה. בסיאטל יש גם שירותים נלווים, כמו משלוחים מבתי המרקחת וביקורי בית של אחיות. השירותים הללו יוצעו בקרוב גם לעובדי החברה בבולטימור ובצפון וירג'יניה, שם נבנה מטה נוסף לאמזון שיעסיק מעל ל-25 אלף עובדים.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הודעת החברה, בכוונתה להרחיב באופן מיידי את השירות למעסיקים בוושינגטון שיירצו לרכוש את השירות עבור העובדים שלהם. בקיץ מתכוונים באמזון כבר להתרחב, ולהציע את השירות לכל עובדי החברה ברחבי ארה"ב ולמעסיקים פרטיים.

"הפיכת השירות הזה לזמין עבור מעסיקים אחרים היא צעד ענק", הגיבה קריסטן הלטון, מנהלת אמזון קייר. "זו הזדמנות למעסיקים אחרים ומתקדמים להציע שירות שעוזר לספק טיפולים באיכות גבוהה, בצורה נוחה ורגועה".

מטה אמזון בסן פרנסיסקו, צילום: שאטרסטוק מטה אמזון בסן פרנסיסקו | צילום: שאטרסטוק מטה אמזון בסן פרנסיסקו, צילום: שאטרסטוק

השירות הושק לראשונה לפני 18 חודשים, עבור עובדים במדינת וושינגטון, ולפי הלטון - המשתמשים העניקו לו ביקורות טובות במיוחד. לדבריה, המוצר נועד להיות תוספת לביטוח הבריאות הקיים שמציעים המעסיקים לעובדים.

לפי הלטון, לאחר הכניסה לאפליקציה נשאלים המשתמשים כמה שאלות שנועדו לקבוע לאן להעביר את הטיפול - לרופא או אחות. לאחר מכן, לרוב לוקח פחות מדקה לחבר את המטופל לעובד הרפואה. הרופאים והאחיות הם עובדים של חברת קייר מדיקל, שחתמה על חוזה בלעדיות עם אמזון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות