אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קיה סורנטו החדשה בישראל, הפעם גם עם מערכת הנעה חשמלית צילום: יצרן

קיה סורנטו החדשה בישראל, הפעם גם עם מערכת הנעה חשמלית

בשונה מדורותיו הקודמים של הסורנטו, הדור החדש יוצע לראשונה בגרסת פלאג אין הייבריד, כשההנעה החשמלית תאפשר נסיעה לטווח של עשרות קילומטרים. המחיר של הסורנטו החדש מתחיל ב-235 אלף שקל ועשוי להגיע ל-290 אלף שקל

18.03.2021, 20:06 | תומר הדר

טלקאר, יבואנית קיה משיקה בישראל את הדור החדש של הסורנטו, רכב הכביש שטח הגדול של קיה. בשונה מדורותיו הקודמים של הסורנטו, הדור החדש יוצע לראשונה גם בגרסת פלאג אין הייבריד, שתצויד במערכת הנעה חשמלית אשר תאפשר נסיעה לטווח של עשרות קילומטרים.

קראו עוד בכלכליסט

לפי נתוני קיה, הסורנטו החדש משתרע על רוחב של 1.9 מטר, ארוך ב-1 ס"מ מהדור הקודם, בסיס גלגלים של 2.8 מטר (3.5 ס"מ יותר מן הדור היוצא) ואורך כללי של 4.81 מטר (תוספת של 1 ס"מ). לפי נתוני קיה, כל גרסאות הסורנטו מצוידות במסך מגע בקוטר 10.25 אינץ' ולצידו לוח מחוונים דיגיטלי עם מסך בקוטר 12.3 אינץ'. היצע המנועים כולל בגרסה הבסיסית מנוע בנזין בנפח 2.5 ליטרים המפיק 180 כוחות סוס אשר מועברים אל הגלגלים הקדמיים. בגרסת הדיזל הסורנטו מצויד במנוע בנפח 2.2 ליטרים המפיק 202 כוחות סוס אשר עוברים גם אל הגלגלים הקדמיים.

קיה סורנטו החדשה , צילום: יצרן קיה סורנטו החדשה | צילום: יצרן קיה סורנטו החדשה , צילום: יצרן

לצד הגרסאות הרגילות מושקות כאמור שתי גרסאות ירוקות: הסורנטו ההיברידי מצויד במנוע בנזין בנפח 1.6 ליטרים ובמנוע עזר חשמלי אשר מפיקים ביחד 230 כוחות סוס - ואילו גרסת הפלאג אין הייבריד הבכירה מצוידת באותו מנוע בנזין אך ביחד עם המערכת החשמלית ההספק המשולב הא 265 כוחות סוס אשר עוברים אל ארבעת הגלגלים.

מחירו של הסורנטו הבסיסי אשר מצויד במנוע בנזין הוא 235 אלף שקל. מחיר גרסת הדיזל הוא 245 אלף שקל, הסורנטו ההיברידי עולה 260 אלף שקל ואילו מחירה של גרסת הפלאג אין הייבריד הוא 290 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות