אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאומי פרטנרס חיתום תוביל את הנפקת קיסטון צילום: אריאל שרושסטר

בלעדי לכלכליסט

לאומי פרטנרס חיתום תוביל את הנפקת קיסטון

חברת החיתום של לאומי פרטנרס תוביל את הנפקת קרן התשתיות, שצפויה להתבצע לפי שווי של 800 מיליון שקל לפני הכסף

21.03.2021, 07:00 | גולן חזני

חברת החיתום של לאומי פרטנרס תוביל את הנפקת קרן התשתיות קיסטון, שצפויה להתבצע לפי שווי של 800 מיליון שקל לפני הכסף, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

בתוך כך, הקרן, שהוקמה על ידי גיל דויטש, היו"ר רוני בירם והמנכ"ל נבות בר, צפויה לחתום השבוע על העסקה לרכישת השליטה בסאנפלאואר (45%) מידי בירם ודויטש עצמם, ואילו לאומי פרטנרס תרכוש 20% נוספים. העסקה נחשפה לראשונה ב"כלכליסט".

כמו כן, כפי שנחשף ב"כלכליסט", בתחילת החודש חתמה קיסטון על רכישת פורטפוליו של 250 מערכות פוטו־וולטאיות בהספק של 31 מגה־ואט מידי קרן הליוס בתמורה ל־170 מיליון שקל. המערכות הגדולות בפורטפוליו ממוקמות באשלים, תלמים, עברונה ורמון. העסקה הזו מעמידה את היקף ההשקעות של קיסטון על יותר מ־700 מיליון שקל, סכום שצפוי לגדול לאחר השלמת עסקת סאנפלאואר.

קיסטון משקיעה בשלושה סוגי נכסים שקשורים לתחומי התשתיות: מניבים (מתקן ההתפלה באשקלון), תחזוקת כבישים והשקעה בחברות תשתיות צעירות דוגמת Cinturion.

גיל דויטש, רוני בירם ונבות בר, קרן קיסטון, צילום: שי שברו גיל דויטש, רוני בירם ונבות בר, קרן קיסטון | צילום: שי שברו גיל דויטש, רוני בירם ונבות בר, קרן קיסטון, צילום: שי שברו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות