אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר הישראלית Axis גייסה עוד 50 מיליון דולר צילום: ירדן רוקח

חברת הסייבר הישראלית Axis גייסה עוד 50 מיליון דולר

אקסיס פיתחה פתרון לגישה פרטית, מאובטחת ופשוטה ליישומים ארגוניים בעננים ציבוריים ובשרתי הארגון. עם הגיוס הנוכחי, בהובלת קרן Spark Capital, החברה גייסה בתוך שנה 100 מיליון דולר

22.03.2021, 14:00 | הגר רבט

חברת הסייבר הישראלית Axis Security הודיעה היום (ב') על גיוס סבב C בסך 50 מיליון דולר. בכך משלימה החברה גיוס כולל של כ-100 מיליון דולר בתוך שנה.

קראו עוד בכלכליסט

את סבב הגיוס הנוכחי הובילה קרן Spark Capital, קרן אמריקאית שמשקיעה בשלבים מוקדמים (השקיעה בעבר בטוויטר, טאמבלר וסלאק). בסבב השתתפו גם משקיעים קיימים: קרן Cyberstarts של גילי רענן שמלווה את החברה מראשית דרכה, Ten Eleven Ventures ו-Canaan Partners.

אקסיס פיתחה פתרון לגישה פרטית, מאובטחת ופשוטה ליישומים ארגוניים בעננים ציבורים ובשרתי הארגון. פלטפורמת הענן של החברה מספקת גישה פרטית ליישומים ארגוניים ומיישמת את גישת ה-Zero Trust, כאשר תהליך הפריסה, השימוש והניהול של החיבור מרחוק הופך פשוט מאי פעם. הפלטפורמה מציעה חיבור מאובטח שמשאיר משתמשים מחוץ לרשת הארגונית, מבודד אפליקציות ארגוניות ובכך מצמצם את הסיכונים.

מימין: דור כנפו, מנכ"ל אקסיס וגיל עזריאלנט, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה, צילום: ירדן רוקח מימין: דור כנפו, מנכ"ל אקסיס וגיל עזריאלנט, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה | צילום: ירדן רוקח מימין: דור כנפו, מנכ"ל אקסיס וגיל עזריאלנט, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה, צילום: ירדן רוקח

אקסיס הוקמה בסוף 2018 על ידי דור כנפו, מנכ"ל החברה, בעברו עובד פיירגלאס שנמכרה לסימנטק, וגיל עזריאלנט, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה. מטה החברה ממוקם בֿקליפורניה ומשרדי המו"פ בתל אביב. החברה מעסיקה כיום כ-65 עובדים ומתכננת להכפיל את מספרם עד סוף 2021.

דור כנפו, מייסד-שותף ומנכ"ל החברה מסר: "עם פרוץ מגפת הקורונה ארגונים הבינו שבעידן העבודה מרחוק, פתרונות הגישה מרחוק המסורתיים פשוט אינם מספיקים לעבודה שוטפת, פרודוקטיבית ומאובטחת. תוך כמה חודשים סיפקנו פתרונות גישה מאובטחים למאות אלפי משתמשים ומיליוני חיבורים. פלטפורמת הענן של החברה משמשת כשכבה לוגית, שמפחיתה משמעותית את הסיכונים ובד בבד מחזקת את האבטחה. הטכנולוגיה שלנו מפחיתה את החשש מאיומי סייבר שונים, כמו הפריצות לשרתי הדואר של SolarWinds ומייקרוסופט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות