אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלע בינוי רוכשת את המטה המשפטי של בנק דיסקונט בכ-51 מיליון שקל

סלע בינוי רוכשת את המטה המשפטי של בנק דיסקונט בכ-51 מיליון שקל

מדובר במבנה של הבנק ברחוב יהודה הלוי בתל אביב; לאחר הריסתו, זכויות הבנייה יאפשרו ליזמים לבנות במקומו מבנה למגורים, מסחר ומלונאות בשטח כולל של כ-1,700 מ"ר

22.03.2021, 17:59 | דותן לוי

חברת סלע בינוי זכתה בהליך התמחרות מטעם בנק דיסקונט למכירת המבנה המאכלס כיום את המטה המשפטי של הבנק, ברחוב יהודה הלוי בתל אביב ובתמורה לכ-51 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במבנה ישן של הבנק שמשתרע על מגרש של 600 מ"ר וכולל 4 קומות בשטח של 300 מ"ר כל קומה וכן קומת מרתף. זכויות הבנייה למגרש יאפשרו ליזמים לבנות כ-1,700 מ"ר בשימושים של מסחר, מלונאות ומגורים.

מכירת הסניף היא עוד חלק ממהלכי הבנק להתייעלות, זאת בדומה לבנקים אחרים. בשנים האחרונות לאור המעבר לשירותים דיגיטלים נסגרים סניפים רבים ברחבי הארץ ויחד עם סגירתם הבנקים מבצעים מהלכים לפיטורי עובדים ועוברים לערים מחוץ למרכז העסקים של ת"א, כמו המעבר של מטה לאומי ללוד.

בנק דיסקונט החל במהלכי ההתייעלות שלו עוד בשנת 2012 וזו כללה איחוד של חטיבות, סגירת סניפים, פיטורים ופרישת עובדים וכן מכירת נכסי נדל"ן.

הליך ההתמחרות נוהל עבור הבנק על ידי משרד עורכי דין 'יגאל ארנון'. 

המטה המשפטי של בנק דיסקונט ביהודה הלוי 17 המטה המשפטי של בנק דיסקונט ביהודה הלוי 17 המטה המשפטי של בנק דיסקונט ביהודה הלוי 17

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות