אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: טראמפ יחזור לרשתות החברתיות עם פלטפורמה משלו צילום: אתר TechCrunch איי פי

דיווח: טראמפ יחזור לרשתות החברתיות עם פלטפורמה משלו

אחד היועצים הוותיקים של הנשיא לשעבר אמר לרשת פוקס ניוז כי טראמפ "הולך להגדיר מחדש את המשחק עם פלטפורמה שלו". ברקע המהלך, ההחלטה שהתקבלה בטוויטר ובפייסבוק להשעות באופן קבוע את חשבונו, בעקבות ההתפרעות של תומכיו שפשטו על קפיטול היל

22.03.2021, 18:11 | חדשות חוץ
נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ חוזר לרשתות החברתיות, אבל הפעם לרשת משלו. כך אמר לפוקס ניוז חבר קרוב בצוות של טראמפ.

ג'ייסון מילר (Jason Miller), אחד היועצים הוותיקים של הנשיא לשעבר וחבר בצוות הקמפיין שלו לנשיאות ב-2020 אמר: "טראפ יחזור לרשתות החברתיות כנראה בתוך חודשיים עד שלושה חודשים". הוא הוסיף כי ההופעה המחודשת תהיה "בפלטפורמה שלו", שתמשוך "עשרות מיליונים" של משתמשים חדשים, ותגדיר מחדש את כללי המשחק.

קראו עוד בכלכליסט

דונלד טראמפ על רקע לוגואים של טוויטר ופייסבוק, צילום: גטי אימג דונלד טראמפ על רקע לוגואים של טוויטר ופייסבוק | צילום: גטי אימג', איי פי, רויטרס דונלד טראמפ על רקע לוגואים של טוויטר ופייסבוק, צילום: גטי אימג

לדברי מילר, לנשיא לשעבר הגיעו פניות מצד חברות רבות והוא מנהל עתה שיחות עם צוותים על הפלטפורמה החדשה. "אני חושב שזה יהיה הלהיט החם ביותר של המדיה החברתית, זה יגדיר מחדש את המשחק וכולם יחכו לראות מה הנשיא טראמפ עושה – אבל זו תהיה הפלפטורמה שלו".

ברקע למהלך, ההחלטה שהתקבלה בטוויטר, בפייסבוק ובפלטפורמות אחרות להשעות באופן קבוע את חשבונו של טראמפ, בעקבות ההתפרעות של תומכיו שפשטו על קפיטול היל – לאחר שקרא לתומכים להתנגד לתוצאות הבחירות, וטען כי הן הבלתי לגיטימיות.

"הפלטפורמה החדשה תהיה גדולה. כולם רוצים אותו והוא יביא מיליונים ועוד מיליונים – עשרות מיליונים – לפלטפורמה שלו", אמר מילר בשיחה עם פוקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות