אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השלד הבורסאי שרכש משה חוגג קונה חברת בלוקצ'יין ב-1.75 מיליון דולר צילום: אוראל כהן

השלד הבורסאי שרכש משה חוגג קונה חברת בלוקצ'יין ב-1.75 מיליון דולר

קמן קפיטל הודיעה על רכישת חברת פראמק, שאמורה לשמש כתשתית טכנולוגית לביצוע פעולות קנייה ומכירה חכמה של מטבעות וירטואליים; חוגג רכש את השליטה בשלד הבורסאי לפני פחות מחודש, והעסקה עדיין לא הושלמה

23.03.2021, 13:31 | גולן חזני
שלושה שבועות אחרי שמשה חוגג רכש את השליטה בשלד הבורסאי קמן קפיטל, הודיע אתמול (ב') השלד על רכישה של פעילות חברת אלגוז ב-1.75 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

אלגוז הוא השם המסחרי של חברת פראמק והיא אמורה לשמש כתשתית הטכנולוגית והביצועית לפעילות העתידית של קמן, תשתית אשר כוללת טכנולוגיה לקנייה ומכירה חכמה של מטבעות דיגיטליים בלמעלה מ-12 בורסות מובילות לרבות בייננס, טכנולוגיה לעשיית שוק, אספקת נזילות, פעילות ארביטראז' ואיסוף דאטה, מה שיתן לחברה גישה לעסקאות גדולות. קמן קפיטל קיבלה אופציה לרכישת מלוא פעילות פראמק כולל הקניין הרוחני שלה תמורת 2 מיליון דולר נוספים.

משה חוגג משה חוגג משה חוגג

ההסכם מותנה בהשלמת עסקת רכישת השליטה בקמן בידי חוגג, הבעלים של בית"ר ירושלים, ובמידה ולא תצא לפועל תשלם קמן קנס של 400 אלף דולר.

חוגג השקיע 20 מיליון שקל ברכישת השליטה בשלד לצורך פלטפורמה להשקעות שלו בשוק הקריפטו. חוגג הוא משקיע ותיק ומוכר בשוק המטבעות הדיגיטליים והסטארטאפים הפועלים בתחום טכנולוגיית הבלוקצ'יין, בין השאר, באמצעות חברת ההשקעות סינגולריטים שהוא עומד בראשה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות