אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת החשמל: בוטלו הסעות לעבודה לעובדים לא מחוסנים צילום: אלעד גרשגורן

פרסום ראשון

חברת החשמל: בוטלו הסעות לעבודה לעובדים לא מחוסנים

15 עובדים בחטיבת הפרויקטים שבחרו שלא להתחסן לקורונה, לא יוכלו להשתמש בהסעות שמעמידה לרשותם החברה. חברת החשמל: "עובדים שבחרו שלא להתחסן מגיעים לאתרים בכוחות עצמם ולא על חשבון החברה"

25.03.2021, 12:41 | ענת רואה

עובדי חברת חשמל שבחרו שלא להתחסן, לא יוכלו להנות עוד מהסעות לעבודה ויאלצו להגיע בכוחות עצמם - כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

בחברת החשמל מועסקים מעל ל-10 אלף עובדים, כאשר למעלה מ-95% מהם התחסנו. העובדים הלא מחוסנים יכולים עדיין להמשיך ולהגיע לעבודתם באתרי החברה, אך הם נדרשים להציג בדיקת קורונה בתוקף של 72 שעות מרגע ביצועה.  

עובדי חברת החשמל (ארכיון), צילום: דוד הכהן עובדי חברת החשמל (ארכיון) | צילום: דוד הכהן עובדי חברת החשמל (ארכיון), צילום: דוד הכהן

על פי המידע שהגיע לידי כלכליסט, בחטיבת הפרויקטים של חברת החשמל, בה מועסקים 1,000 עובדים, 15 עובדים החליטו שאין ברצונם להתחסן. משום כל נשללה זכאותם של העובדים הללו להשתמש בשירות ההסעות, והם התבקשו להגיע לעבודה בכוחות עצמם.

חברת החשמל אישרה את המידע ומסרה בתגובה: "חברת החשמל קוראת לכל עובדיה ועובדותיה לגלות אחריות אישית וקולקטיבית ולהתחסן. חטיבות הקו של חברת החשמל פעלו כל השנה בקפסולות, תוך הקפדה יתרה על בריאות העובדים. שירותי ההסעות בוטלו ברובם למניעת הדבקה. עובדים שבחרו לא להתחסן מגיעים לאתרים בכוחות עצמם ולא על חשבון החברה או בריאות החברים לעבודה. עם חזרה חלקית לשגרה החברה נוקטת מדיניות זהירה מתוך אחריות ללקוחות ולעובדים. אכן, למעלה מ-95% מהעובדים בחברה חוסנו. מדובר בהישג מרשים שמשמעותו בראש ובראשונה אחריות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות