אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוך חצי שנה בלבד: יעדים נדל"ן מכרה 14 דונם במתחם שורק בלמעלה מ-20 מיליון שקל

תוך חצי שנה בלבד: יעדים נדל"ן מכרה 14 דונם במתחם שורק בלמעלה מ-20 מיליון שקל

עסקה מוצלחת נוספת לקבוצה היזמית, שמרחיבה את פעילותה באזור התעשייה והמסחר המתפתח שבראשון לציון. במקביל, תצא החברה לסבב גיוס אג"ח שיגובה בתזרים מזומנים מהשטחים שמכרה בתשלומים

26.03.2021, 07:22 | רונן ניב

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

ראשון לציון ממשיכה למצב עצמה כאחד ממוקדי הנדל"ן הנחשקים בישראל, כשתנופת הפיתוח מורגשת בשטח ומתכתבת היטב עם החזון להפוך למרכז התעסוקה והמסחר השני בגודלו במדינה. בזמן שעל דיונות החול שממערב לנתיבי איילון הולך ומתרומם מתחם האלף השאפתני, בחלקה הדרום-מערבי של העיר נותן את הטון מרכז העסקים שורק, המוכר גם בשם מעוין שורק, ועתיד בשנים הבאות להמשיך לצמוח ולהתרחב.

בין החברות שכבר פועלות במקום ניתן לציין שמות כמו קוקה קולה, איקיאה ובית מת"ף - זרוע המחשוב של הבנק הבינלאומי, ובשנים הקרובות יצטרף אליהן שחקן בכיר נוסף – חברת החשמל, שתקים בו מתחם בשטח של כ-95 דונם אשר ירכז את פעילות המטה. 

קראו עוד בזירת הנדל''ן

הדבר הגדול הבא

את האיכויות הטמונות במרכז העסקים המתפתח הקדימה לזהות קבוצת יעדים נדל"ן, שמחזיקה ביחידות שטח במתחם. בימים אלו, ועל רקע העניין ההולך וגובר באזור, סיימה החברה מכירה של 14 דונם תמורת למעלה מ-20 מיליון שקל – וזאת תוך פרק זמן של כחצי שנה בלבד. עסקה זו מצטרפת לעסקאות נוספות שהשלימה החברה בשנה האחרונה.

"התפרצות הקורונה הובילה אמנם למשבר במשק, אבל היא גם יצרה הזדמנויות חדשות", קובע מוטי אברג'יל, הבעלים והמנכ"ל של קבוצת יעדים נדל"ן. "מעוין שורק מציע מגוון רחב של יתרונות, והולך להמריא בעשור הקרוב. איתור קרקעות בעלות פוטנציאל השבחה משמעותי זו המומחיות שלנו - והיום כבר כל מי שמבין בנדל"ן, יודע שזה המקום להגיע אליו. לא סתם החברות הכי גדולות בישראל נוהרות לכאן. העובדה שגם בתקופה כה מורכבת ביצענו עסקה בסדר גודל שכזה, מצביעה על העוצמות של החברה ועל המעמד לו היא זוכה בקרב קהל המשקיעים". 

מנכ"ל קבוצת יעדים נדל"ן, מוטי אברג מנכ"ל קבוצת יעדים נדל"ן, מוטי אברג'יל. "בוגרי מערך הקורסים וההכשרות מצטרפים להשקעות" | צילום: ניר בוקסנבאום מנכ"ל קבוצת יעדים נדל"ן, מוטי אברג

 

אחד ממוקדי המשיכה העיקריים של מעוין שורק טמון בלוקיישן אופטימלי, כשהוא שוכן בין שני עורקי תחבורה מרכזיים - כביש 4 וכביש 4311. הנגישות התחבורתית למתחם צפויה להשתדרג עוד יותר בזכות תחנת הרכבת מעוין שורק, שעל פי התוכניות תתחיל לפעול במקום באמצע העשור. התחנה צפויה לחבר בין ראשון לציון ומישור החוף הדרומי לבין מודיעין וירושלים, ולחסוך זמן יקר עבור אלו שאינם מתניידים בכלי רכב. "מחקרים רבים כבר נכתבו על הקשר שבין הסמיכות של מרכזי מסחר ותעשייה לתחנות רכבת לבין עלייה בערכם הנדלני", מציין אברג'יל. "מעוין שורק יספק עוד הוכחה לכך".

 

יחד עם בעלי הקרקעות הנוספים באזור, מקדמת כעת הקבוצה תוכנית להקמת מתחם בעירוב שימושים, אשר ימזג בין מסחר, לוגיסטיקה ומשרדים. "התוכנית מקודמת מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ראשון לציון, כשעל תכנון הפרויקט מופקד משרד האדריכלים יסקי מור סיון", מרחיב אברג'יל. "אין לי ספק שמעוין שורק הולך להיות הדבר הגדול הבא, ולא רק בגבולות הגזרה של ראשון לציון".

מתחם שורק. "מי שמבין בנדל"ן, יודע שזה המקום להגיע אליו" מתחם שורק. "מי שמבין בנדל"ן, יודע שזה המקום להגיע אליו" מתחם שורק. "מי שמבין בנדל"ן, יודע שזה המקום להגיע אליו"

יוצאים לגיוס

14 הדונמים בהם החזיקה קבוצת יעדים נדל"ן, מחולקים ליחידות שטח בתמהיל גדלים משתנה, ונמכרו לכ-130 מלקוחות החברה בהתאם למודל ייחודי. "הרציונל שמוביל אותנו הוא להנגיש את התחום לאוכלוסייה רחבה, ולאפשר לכל לקוח שחפץ בכך להיות בעלים של קרקע", אומר אברג'יל. "המודל שלנו מציע 100% מימון ופריסת תשלומים נרחבת. חשוב להדגיש כי למשקיעים מוצג תקן 22, שהוא בעצם תעודת הזהות של הקרקע. כעת אנו נערכים לקראת סבב גיוס אג"ח, שיגובה בתזרים מזומנים מהשטחים שמכרנו בתשלומים".

בכל הנוגע לפרופיל הלקוחות, הרי שהוא מורכב ממשקיעים ותיקים שכבר צועדים עם קבוצת יעדים נדל"ן יד ביד לאורך שנים, לצד משקיעים צעירים, בוגרי מערך הקורסים וההכשרות של החברה. "זרוע הלימודים שלנו כוללת לימודי נדל"ן מקיפים, ממש מהבסיס, כשהקורונה רק העלתה את רמת הביקוש", מפרט אברג'יל. "אצלנו לא מתעסקים בתיאוריה אלא בפרקטיקה, כשהמטרה היא להעניק לסטודנטים שלנו ארגז כלים איכותי שיאפשר להם להיכנס לתחום. עם סיום הלימודים, אנחנו מאפשרים לבוגרים להצטרף להשקעות של הקבוצה – כשהפעילות במעוין שורק היא הוכחה מוחשית לשיתוף הפעולה. האמונה שלנו במתחם הזה באה לידי ביטוי בכך שחלק מיחידות השטח נשמרות אצלנו, כך שהלקוחות הם למעשה שותפים שלנו. לכולנו יש אחדות אינטרסים". 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות