אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשחק Hades סחף את פרסי האקדמיה הבריטית

גיימריסט

המשחק Hades סחף את פרסי האקדמיה הבריטית

להיט האינדי המדובר זכה בחמישה פרסים בפרסי ה-BAFTA Games כשהוא מביס בכל הקטגוריות החשובות את The Last of Us II עתיר התקציב

29.03.2021, 11:51 | עמית קלינג

להיט האינדי Hades סחף בסוף השבוע את טקסי פרסי ה-BAFTA Games, טקס הפרסים היוקרתי ביותר בעולם הגיימינג, כשהוא צובר חמש זכיות בקטגוריות יוקרתיות, בהן "המשחק הטוב ביותר" ו"עיצוב המשחק הטוב ביותר".

רשימה 9 המשחקים הכי טובים ששיחקנו ב-2020 אופרת סבון יפנית מטורללת, סיפור בלשי ייחודי לחלוטין, הרפתקת סייברפאנק פולנית מפתיעה ומשחק קלפים ממכר עמית קלינג ועמרי רוזן, תגובה אחתלכתבה המלאה

הוא רשם ניצחון מוחץ על פני הפייבוריט בטקס, The Last of Us II, המשחק המדובר ועתיר התקציב שהיה להשקה הגדולה האחרונה של דור הפלייסטיישן 4 ומכר ארבעה מיליון עותקים בסוף השבוע הראשון לצאתו.

להיט האינדי Hades להיט האינדי Hades להיט האינדי Hades

לשם השוואה, האדס מכר "רק" מיליון עותקים במשך יותר משנתיים (הוא היה זמין לרכישה בגרסת בטא מסוף 2018) – אבל זה לא מנע ממנו להפוך לאחד המשחקים האהובים והמדוברים של השנה שעברה, ובזכיה הנוכחית שלו ניתן לראות השלמה של סיבוב ניצחון.

פרסי באפט"א למשחקים, המוענקים מאז 2004, בולטים בכך שמדובר בטקס פרסים שלא הגיע מתוך תעשיית הגיימינג אלא מחולקים על ידי האקדמיה הבריטית לאמנויות הקולנוע והטלוויזיה, כאשר פרס באפט"א לקולנוע מקביל לאוסקר הבריטי.

בשנים האחרונות זכו בהם בפרסים משחקים בולטים כגון Disco Elysium, God of War ו-Return of the Obra Dinn, כאשר לאחרונה ניתן גם לזהות מגמה לפיה משחקי אינדי מקבלים יותר ויותר מקום על חשבון משחקים מיינסטרימיים יותר.

האדס היה סיפור הצלחה משמעותי בתעשיית משחקי האינדי: מדובר במשחק עם חזון אמנותי ייחודי - משחק אקשן עמוק וממכר המציע מבט חדש על דמויות מוכרות מהמיתולוגיה היוונית, שהגיע מ-Supergiant, סטודיו עצמאי ותיק יחסית ומוערך מאוד. האדס היה למשחק הרביעי שלהם בתשע שנים. בין שלל הפרסים והשבחים שלהם זכה, הוא נבחר לאחד ממשחקי השנה גם במדור זה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות