אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבדיחה שהרחיקה לכת: פולקסווגן מודה ששינוי השם הוא מתיחת 1 באפריל צילום: רויטרס

הבדיחה שהרחיקה לכת: פולקסווגן מודה ששינוי השם הוא מתיחת 1 באפריל

השבוע דווח כי פולקסווגן תשנה את שמה בארה"ב ל"וולטסווגן" - משחק מילים על יחידת המידה החשמלית. אלא שכעת מתברר כי מדובר במתיחה שתוכננה להתפרסם מחר

31.03.2021, 07:51 | תומר הדר

מתיחת ה-1 באפריל של פולקסווגן הרחיקה לכת מעט יותר מדי: השבוע דיווחו אמצעי תקשורת בארה"ב כי פולקסווגן אמריקה תשנה את שמה ל"וולטסווגן" - משחק מילים על יחידת המידה החשמלית. מה שנראה הגיוני בהתחשב בעובדה שפולקסווגן העולמית נערכת להשקת טווח נרחב של דגמים חשמליים.

קראו עוד בכלכליסט

ואולם, כעת מתברר כי מדובר במתיחה שהיצרנית תכננה לפרסם ב-1 באפריל. "פולקסווגן אמריקה לא תשנה את שמה לוולטסווגן. ההודעה היתה אמורה להיות מתיחה ברוח ה-1 באפריל", הודיעה פולקסווגן העולמית בהודעה רשמית.

מפעל פולקסווגן, צילום: בלומברג מפעל פולקסווגן | צילום: בלומברג מפעל פולקסווגן, צילום: בלומברג

בפועל המתיחה של פולקסווגן היתה הפעם מורכבת במיוחד: בהתחלה פרסמה היצרנית "בטעות" את ההודעה על שינוי השם - ולאחר מכן פרסמה הודעה רשמית באתר החברה.

ליצרני הרכב העולמיים יש היסטוריה בת עשרות שנים של שחרור הודעות מזויפות לתקשורת אשר מופצות בדרך כלל בשבוע ה- 1 באפריל. הרשימה ארוכה וכוללת בין היתר מכוניות סקודה שמצוידות במתקן אלקטרוני אשר משתיק את הילדים במושב האחורי, מכונית יונדאי i10 זעירה אשר מיועדת לשימוש האפיפיור, אאודי B TRON (משחק מילים על E TRON) שהוצגה ב- 2019 ומסוגלת לנסוע בכוח דבש, שלא לדבר על ה- MG שהוצגה ב- 1 באפריל 2018, אשר מסוגלת לנסוע בכוח אנרגיה המופקת מגללי אלפקות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות