אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי לינקדאין ייצאו מחרתיים לשבוע חופש בתשלום צילום: שאטרסטוק

עובדי לינקדאין ייצאו מחרתיים לשבוע חופש בתשלום

החברה תוציא ביום שני הקרוב את מרבית עובדיה לחופש מרוכז. "רצינו לוודא שאנחנו יכולים להעניק להם משהו בעל ערך ממשי", נמסר מלינקדאין, שתעבור למודל עבודה היברידי גמיש לפי דרישת התפקיד

03.04.2021, 15:00 | חדשות חוץ
עובדי לינקדאין ייצאו לשבוע חופש בתשלום החל מיום שני הקרוב (ה-5 באפריל). החברה החליטה על החופשה כדרך להעניק לעובדים הזדמנות למלא מצברים ולהימנע משחיקה. "רצינו לוודא שאנחנו יכולים להעניק להם משהו בעל ערך ממשי, ומה שלדעתנו הכי חשוב כרגע זו הפסקה קולקטיבית", הסבירה ל-CNN טיולה הנסון, מנהלת משאבי אנוש, שהצטרפה לחברה ביוני.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח ב-CNN, מכיוון שמדובר בהדממה לכל העובדים, הם לא יחזרו למבול של מיילים, פגישות ובקשות לפרויקטים שלרוב מצטברים בזמן חופשות. "אנחנו רוצים שהטוב של החופשה יישאר גם זמן קצר אחרי שחוזרים לעבודה", הוסיפה הנסון. החופש המרוכז יחול על מרבית 15,900 העובדים במשרה מלאה, כשצוות מצומצם יישאר בעבודה, אך יזכה לחופש במועד מאוחר יותר.

מאז פרוץ המגפה עברו העובדים בלינקדאין לעבודה מהבית, ובחברה עורכים סקרים לשביעות רצון העובדים באופן קבוע. בקיץ האחרון שמו לב לשינוי במצב הרוח של העובדים. לפי הנסון, העובדים תיארו תחושות של בדידות וחלקם ציינו הזנחה בטיפול האישי וקשיים בהתמודדות עם המשפחה. "שמנו לב בתגובות שאנשים ממש התגעגעו לנסיעות היומיות לעבודה, כי הם סיפקו להם הזדמנויות להירגע, להקשיב לפודקאסטים או לחדשות", אמרה.

משרדי לינקדאין משרדי לינקדאין משרדי לינקדאין

"אני חושבת שהמציאות של המגפה היוותה נטל במיוחד בחודשים הללו. זו הייתה תקופה לא קלה, ואז שמנו לב שיש פה שחיקה ברורה", הוסיפה הנסון. בתגובה פצחה החברה ביוזמה בשם LiftUp!, שכוללת הדרכות לטיפול בשחיקה עבור המנהלים, ימים ללא פגישות ומשאבים לטיפול בבעיות נפשיות.

הנסון הוסיפה עוד, כי בלינקדאין החליטו לאמץ מודל עבודה "היברידי גמיש", כלומר לעובדים תהיה האפשרות לעבוד רחוק מהמשרד במשך 50% מהזמן. "אנחנו נבדוק את זה לפי כל תפקיד לגופו - מה צריך כדי שהעובד יעשה את העבודה הטובה ביותר. זה ייתן לנו רעיון כללי לגבי איך תיראה העבודה בעתיד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות