אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות התחרות אישרה את מכירת המפעילה של טימברלנד בישראל צילום: אריאל בשור

רשות התחרות אישרה את מכירת המפעילה של טימברלנד בישראל

קבוצת האופנה בריל החזיקה עד העסקה ב-50% מאס.בי.אן, המפעילה בארץ את נאוטיקה, טימברלנד ואמפוריום; בשבוע שעבר אישר לה ביהמ"ש לרכוש את 50% הנותרים מקבוצת סקאל; זאת בתמורה ל-13.8 מיליון שקל

06.04.2021, 17:05 | אורנה יפת

הממונה על רשות התחרות, מיכל הלפרין, אישרה את עסקת הרכישה של חברת אס.בי.אן על ידי קבוצת האופנה בריל

קראו עוד בכלכליסט

בריל, שנסחרת בבורסה בת"א בשווי של 41 מיליון שקל, מחזיקה כבר כיום ב-50% ממניות אס.בי.אן ובשבוע שעבר אישר לה בית המשפט לרכוש את יתרת 50% המניות מידי קבוצת סקאל.

מפעילת טימברלנד, נאוטיקה ואמפוריום עוברת לשליטה מלאה של בריל, צילום: שאטרסטוק מפעילת טימברלנד, נאוטיקה ואמפוריום עוברת לשליטה מלאה של בריל | צילום: שאטרסטוק מפעילת טימברלנד, נאוטיקה ואמפוריום עוברת לשליטה מלאה של בריל, צילום: שאטרסטוק

בריל רוכשת את המניות בתמורה ל-13.8 מיליון שקל, מתוכם 13.3 מיליון עבור המניות ו-500 אלף שקל לידי סולי סקאל, מבעלי השליטה בקבוצה המוכרת.

אס.בי.אן מפעילה בארץ את רשתות הקמעונאות נאוטיקה, טימברלנד ואמפוריום, שביחד מונות 58 סניפים ו-3 אתרי סחר.

מכירת המניות של סקאל לקבוצת בריל נעשית במסגרת הליך הוצאה לפועל. כחלק מההסדרים מול הבנקים לוותה סקאל ספורט 15 מיליון שקל מהבנים של מאיר סקאל, חיים ודניאל.

משלא הצליחה לעמוד בהחזר החוב, העבירו הבנים של מאיר סקאל את המניות של סקאל ספורט לכונס נכסים שיפעל למכירתן. בריל הייתה החברה היחידה שהציעה לכונס הנכסים הצעת רכש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות