אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קורונה? שיא מכירות היסטורי לרולס רויס

קורונה? שיא מכירות היסטורי לרולס רויס

יצרנית מכוניות היוקרה שבבעלות ב.מ.וו דיווחה על מכירות של 1,380 מכוניות ברבעון הראשון - המספר הגבוה ביותר בכל 116 שנות קיומה, וזינוק של 62% בהשוואה לרבעון המקביל ב-2020

08.04.2021, 22:53 | חדשות חוץ
והיו גם כאלה שנהנו. וקנו להם רולס רויס. יצרנית מכוניות היוקרה דיווחה היום על הרבעון הטוב ביותר בתולדותיה, תקופה מכובדת למדי של 116 שנות פעילות.

קראו עוד בכלכליסט

החברה שבבעלות תאגיד הרכב הגרמני ב.מ.וו סיפקה בשלושת החודשים הראשונים של השנה 1,380 מכוניות – זינוק של 62% בהשוואה לרבעון הראשון של 2020.

בכך שברה רולס רויס את השיא הקודם שלה, אותו רשמה במהלך 2019. החברה הדגישה כי "הביקושים נותרו חזקים, עם הזמנות המתפרשות עמוק לתוך המחצית השנייה של 2020.

לפי ההודעה, המודל שזכה לביקושים גבוהים במיוחד הוא ה-Cullinan - מכונית SUV במשקל 3 טונות עם מחיר התחלתי של 335 אלף דולר. המחיר בפועל של ה- Cullinan גבוה מ-400 אלף דולר, בשל התוספות, האבזור, ובעיקר ההתאמות הייחודיות של המכונית לרוכש הספציפי. כך גם נרשמו מכירות גבוהות למודל החדש של רולס רויס, ה-Ghost, שמגיע עם תאורת פנים ייחודית ושמחירו ההתחלתי עומד על 332 אלף דולר.

"הגבנו לאתגרים האחרונים בדרך הנועזת הנהוגה אצלינו, בדמיון ובחדשנות, ללא ויתור על התכנון הדקדקני ועל הדגש חסר הפשרות ביחס ללקוחות שלנו, בצרכים ובדרישות שלהם", מסרה החברה.

 רולס רויס Cullinan, צילום: יצרן רולס רויס Cullinan | צילום: יצרן  רולס רויס Cullinan, צילום: יצרן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות