אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תחרות "50 הארגונים שהכי בריא לעבוד בהם" יוצאת לדרך: האם גם אתם יכולים לזכות? צילום: pexels

תחרות "50 הארגונים שהכי בריא לעבוד בהם" יוצאת לדרך: האם גם אתם יכולים לזכות?

פרויקט מיוחד של כלכליסט, בשיתוף חברת Movement, נועד לעודד חברות להשקיע בבריאות העובדים שלהן. מרגישים שאתם מספיק טובים כדי להיכנס למדד? הגישו מועמדות עכשיו

19.04.2021, 13:11 | כלכליסט פרויקטים

מערכת היחסים בין העובד למקום העבודה נמצאת כבר שנים במגמת השתפרות. יותר ויותר מעסיקים, ארגונים ובתי עסק מבינים את החשיבות של סביבת עבודה תומכת ומעודדת צמיחה להתפתחות העובד. מחקרים מוכיחים שקידום תוכניות בריאות במקום העבודה לא רק שיפרו את בריאותם הפיזית והנפשית של העובדים – אלא הניבו החזר חיובי משמעותי בדמות שיפור התוצאות העסקיות.

לשם כך בדיוק נולד מדד כלכליסט, בשיתוף חברת Movement, ל-50 הארגונים שהכי בריא לעבוד בהם בישראל. המטרה: לעודד ולקדם את ההשקעה בבריאותם של העובדים, ולייצר סטנדרט שאליו יוכלו חברות וארגונים לשאוף בעתיד.

50 הארגונים שהכי בריא לעבוד בהם, צילום: שאטרסטוק 50 הארגונים שהכי בריא לעבוד בהם | צילום: שאטרסטוק 50 הארגונים שהכי בריא לעבוד בהם, צילום: שאטרסטוק

50 הארגונים שייכנסו למדד יזכו בכתבה בולטת ומפרגנת בכלכליסט (בעיתון ובאתר). במהלך חודש יולי 2022 נכריז על 10 הארגונים הבריאים ביותר בישראל – שייבחרו מתוך 50 המועמדים.

אז איך זה יעבוד?

החברות שיגישו מועמדות לתחרות יתבקשו להציג בשלב ההרשמה את האופן בו הן פועלות למען בריאות העובדים. לאחר מכן יישלח אליהן שאלון מפורט המבוסס על קריטריונים שגובשו על ידי ועדת השיפוט של התחרות (הפרופסור לפיזיולוגיה יובל חלד, מנכ״ל המכביה רואי הסינג ומעין מנלה עורכת מדור קריירה בכלכליסט). התשובות ישוקללו ובעזרתן תגובש רשימת 50 הארגונים שיעלו לגמר.

חושבים שהארגון שלכם יכול לזכות? הגישו מועמדות באמצעות לחיצה כאן, וקחו חלק בבניית מדד הבריאות העסקית של ישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות