אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העבודה מהבית קירבה את מיקרוסופט ישראל למטה בארה"ב, וגם לפריפריה בארץ

30 דקות או פחות

העבודה מהבית קירבה את מיקרוסופט ישראל למטה בארה"ב, וגם לפריפריה בארץ

מרב דודזון, סמנכ"לית במיקרוסופט, מספרת אילו פעילויות של החברה מנוהלות מישראל, למה חשוב לשלב בתעשייה אוכלוסיה מהפריפריה ומעריכה כי העבודה מרחוק תישאר איתנו

19.04.2021, 18:10 | שירות כלכליסט

לפני הקורונה, מרב דודזון נסעה בכל חודש לשבוע אחד בארה"ב, לפגישות במטה מיקרוסופט ברדמונד. "היו לי כבר הזמנות לנסיעות לחודשים אפריל, מאי, יוני, ולאט לאט התחלנו לבטל אותן", מספרת דודזון, סמנכ"לית מרקטפלייס וחברת הנהלה במרכז הפיתוח בישראל. היא כבר היתה רגילה, כמובן, לנהל גם מהארץ שיחות ועידה עם עובדים במטה בארה"ב, אבל בגלל הקורונה, גם זה השתנה. "תמיד כולם שם ישבו ביחד בחדר ואנחנו מחוברים מרחוק, עכשיו כולם עובדים מהבית וכבר אין קבוצה שיושבת פיזית ביחד".

 

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

דודזון מסבירה שכך נוצר מעין שוויון בין כל המשתתפים, והמעבר לעבודה מהבית לא "שיטח" רק את החיבור לחו"ל אלא גם למשרדים של החברה בארץ - אם זה הרצליה, באר שבע, קרית שמונה או נצרת, כל העובדים נמצאו באותו מצב.

מרב דודזון מרב דודזון מרב דודזון

בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" מסבירה דודזון אילו פעילויות במיקרוסופט מנוהלות מהמשרדים בישראל, למה חשוב לשלב יותר ויותר אוכלוסיות מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית ומעריכה כי העבודה מרחוק תישאר איתנו.

העבודה מהבית קירבה את מיקרוסופט ישראל למטה בארה"ב, וגם לפריפריה בארץ
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןהעבודה מהבית קירבה את מיקרוסופט ישראל למטה בארה"ב, וגם לפריפריה בארץ

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות