אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חילופי תפקידים בהראל: מישל סיבוני ימונה ליו"ר וניר כהן למנכ"ל צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

חילופי תפקידים בהראל: מישל סיבוני ימונה ליו"ר וניר כהן למנכ"ל

סיבוני יחליף את יאיר המבורגר כיו"ר הראל ביטוח, ואילו המבורגר ימשיך לכהן כיו"ר החברה האם הראל השקעות

18.04.2021, 16:55 | אלמוג עזר

שינויים בהנהלת קבוצת הביטוח הראל: מישל סיבוני המכהן בתפקיד המנכ"ל 12 שנה, יעזוב את תפקידו וימונה ליו"ר חברת הביטוח, שבשליטת משפחת המבורגר. 


קראו עוד בכלכליסט:


במקביל לתפקיד היו"ר, הוא ימשיך לכהן כמנכ"ל חברת הראל השקעות (החברה האם של הראל ביטוח). את סיבוני יחליף בתפקיד המנכ"ל ניר כהן המכהן כיום כמשנה למנכ"ל הראל ביטוח וראש חטיבת המטה.


מישל סיבוני. ימונה לתפקיד היו"ר, צילום: יונתן זינדל/פלאש 90 מישל סיבוני. ימונה לתפקיד היו"ר | צילום: יונתן זינדל/פלאש 90 מישל סיבוני. ימונה לתפקיד היו"ר, צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

סיבוני יחליף בתפקיד יו"ר הראל ביטוח את יאיר המבורגר, שיישאר כיו"ר חברת הראל השקעות, ודירקטור בהראל ביטוח. השינויים ייכנסו לתוקף יולי.

במהלך כהונתו של סיבוני, שווי השוק של החברה כמעט והוכפל כאשר היום נסחרת חברת הביטוח בשווי של 7.4 מיליארד שקל, החברה הגדולה בענף לצד הפניקס. נכסיה המנוהלים של הראל הוכפלו ב-3 לשווי של 300 מיליארד שקל תוך התמקדות בענפים כמו ביטוחי בריאות. בתוך כך היקפי הפרמיות השנתיים של החברה שולשו ל-30 מיליארד שקל.

כהן (50) הצטרף להראל לפני כ-12 שנים. קודם לכן שימש כהן כסגן בכיר ומשנה לממונה על שוק ההון, במסגרת זו קידם שורה של רפורמות בתחום החיסכון הפנסיוני. כהן עבד ברשות שוק ההון במשך 11 שנים שלאחריהן, לאחר תקופת צינון בת שנה, הצטרף להראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות