אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סתימה בכיור? פנו לראש הממשלה: בית כפרי של בוריס ג'ונסון מוצע להשכרה צילום: Strutt _credit Parker

סתימה בכיור? פנו לראש הממשלה: בית כפרי של בוריס ג'ונסון מוצע להשכרה

הבית, השוכן ממזרח לאוקספורד, הוא בן שתי קומות ומוגדר כמבנה לשימור. הוא כולל 4 חדרי שינה, בריכת שחיה, מגרש טניס ויחידה נפרדת שניתן להפוך אותה למשרד. מהם דמי השכירות?

18.04.2021, 20:32 | חדשות חוץ


בית כפרי שבבעלות ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון מוצע להשכרה. הבית, השוכן באוקספורדשייר, ממזרח לאוקספורד, מוצע להשכרה מתחילת החודש תמורת 4,250 פאונד (5,841 דולר) בחודש, שנחשב מחיר סביר ביותר. 

השווי המוערך של הנכס עומד על 1.2 מיליון פאונד. ג'ונסון רכש את הנכס ב-2003 בסכום הנמוך כמעט בחצי – 640 אלף פאונד. 


הבית של בוריס ג הבית של בוריס ג'ונסון | צילום: Strutt _credit Parker הבית של בוריס ג

הבית, המכונה בית החווה הישן (The Old Farm House) כולל 4 חדרי שינה, בריכה, מגרש טניס ויחידה נפרדת שאפשר להפוך אותה למשרד ביתי. המבנה מוגדר כמבנה היסטורי לשימור והוא כולל 2 קומות ובגודל 247 מ"ר.

בוריס ג בוריס ג'ונסון מכבד בתה עיתונאים שהגיעו למקום בשנת 2018 | צילום: Strutt _credit Parker בוריס ג

"בית החווה הישן הוא נכס ייחודי בשוק ההשכרה של היום", מסרה אליס פרותרו מסוכנות הנדל"ן סטרוט אנד פרקר האחראית על שיווק הבית. "הזמינות של הבית נדירה כי הביקוש לבתי כפר להשכרה מעולם לא היה גבוה כל כך, והוביל למחסור במלאי באיכות טובה". עוד הוסיפה כי ביומיים הראשונים קיבלה מספר פניות בנוגע לנכס. "הוא עונה על הרבה דרישות של משפחות".


צילום: Strutt _credit Parker צילום: Strutt _credit Parker צילום: Strutt _credit Parker

הביקוש לבתי הכפר זינק מאז מגפת הקורונה, שכן אנשים מעדיפים לעזוב את הערים הצפופות ולעבור לבתים גדולים יותר עם מרחבים פתוחים. "נכס היסטורי כזה עם בריכה ומגרש טניס הוא אטרקטיבי במיוחד לאנשים שיעדיפו לנסות לפני שהם קונים", הסבירה פרותרו. 


הסלון בבית, צילום: Strutt _credit Parker הסלון בבית | צילום: Strutt _credit Parker הסלון בבית, צילום: Strutt _credit Parker

ג'ונסון, שנצפה מספר פעמים באזור הבית, כולל ב-2018 כשחילק תה לעיתונאים, לא יישאר בלי בית נופש. אחוזה מהמאה ה-16 בבקינגהמשייר היא מעון הכפר הרשמי של ראש ממשלת בריטניה, ולפי הדיווחים, שם הוא התאושש לאחר שנדבק בקורונה. 

הבית זמין להשכרה לתקופה של מינימום 12 חודשים, ובסוכנות הנדל"ן מסרו כי ישקלו את האפשרות לאפשר כניסה גם לחיות מחמד. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות