אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסטארט-אפ WalkMe רוכשת את zest הישראלית credit: WalkMe

חברת הסטארט-אפ WalkMe רוכשת את zest הישראלית

זסט מספקת מנגנון לחיפוש מסמכים משירותי ענן ואת טכנולוגיית ה-workstation, שתוקם בווקמי ותתמקד בעיקר בחווית העובד. סכום הרכישה לא פורסם אך להערכת כלכליסט מדובר במיליוני דולרים בודדים. ווקמי בדרך לנאסד"ק ברבעון השלישי, לפי שווי מוערך של 4 מיליארד דולר

20.04.2021, 17:00 | מאיר אורבך

חברת ווקמי הישראלית, שבדרך להנפקה בנאסד"ק לפי שווי של 4 מיליארד דולר ברבעון השלישי, רוכשת את חברת זסט (Zest) הישראלית. 

זסט מספקת מנגנון לחיפוש פנימי של כל סוג מסמך, קובץ, איש קשר או רשומה משירותי ענן, וכן את ה-Workstation, המוצר שמרכז את החוויה הטכנולוגית של עובדים בחברות. המוצר יאפשר לכלי של ווקמי, שפיתחה פלטפורמה המסייעת לעובדים לאמץ טכנולוגיות דיגיטליות, לעבוד טוב יותר. 

סכום הרכישה לא פורסם אך להערכת כלכליסט מדובר במיליוני דולרים בודדים.

קראו עוד בכלכליסט:“זסט הוא שלוחה טבעית לתרחיש העסקי המרכזי של ווקמי: לעזור לטכנולוגיה להתאים את עצמה לאנשים ולא להיפך", אמר דן עדיקא, מנכ"ל ואחד ממייסדי ווקמי. "הטכנולוגיה של זסט תכניס רמות חדשות של שימוש ויעילות לתוך מערך המוצרים של ווקמי, מה שיאפשר ללקוחות שלנו להשיג את יעדי ההתייעלות הדיגיטלית שלהם".

רפי סווירי, מייסד ונשיא WalkMe רפי סווירי, מייסד ונשיא WalkMe רפי סווירי, מייסד ונשיא WalkMe


עידן ילוביץ', המנכ"ל ואחד ממייסדי זסט, יצטרף לווקמי, ויוביל את תהליך הפיתוח של Workstation - המוצר שמרכז את החוויה הטכנולוגית של עובדים בחברות, ישר ממחשב העבודה שלהם. 

Workstation מאפשר לארגונים להציג בפני העובדים שלהם הודעות ועדכונים חשובים כדי לשמר תהליכים עסקיים, להקל בתמיכה טכנית דרך שירות עצמי והפחתת העומס על צוותי התמיכה הטכנית של החברה. המוצר מספק נתונים על התהליכים העסקיים בחברה מכל צוות ובכל מקום בעולם.


עידן ילוביץ עידן ילוביץ' מייסד משותף ומנכ"ל זסט | credit: WalkMe עידן ילוביץ


לדברי עידן ילוביץ, המנכ"ל ואחד ממייסדי זסט: "השילוב של זסט לתוך הטכנולוגיה של ווקמי יבטיח שהמשתמשים יוכלו לנצל את יכולת החיפוש המתקדמת שלנו כדי לחזות מראש איזה מידע הם יצטרכו כדי להשלים את המשימות שלהם. ווקמי וזסט יתאחדו לשילוב עצמתי של טכנולוגיית אוטומציה חכמה כדי להביא לעליית ההחזר על השקעה של משתמשי ווקמי בכל תחום".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות