אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא רק קניות מקוונות: אמזון תפתח מספרה בלונדון Amazon

לא רק קניות מקוונות: אמזון תפתח מספרה בלונדון

ענקית הקמעונאות תשיק בעוד מספר שבועות סלון לעיצוב שיער שיציע שירותים מסורתיים כמו תספורות, אבל גם התנסות בטכנולוגיית מציאות רבודה שתאפשר ללקוחות להתנסות בצבעי שיער וירטואליים

21.04.2021, 13:44 | חדשות חוץ

אמזון זולגת לתחום עיצוב השיער עם השקת המספרה הראשונה של ענקית הקמעונאות בלונדון. ה-Amazon Salon שעל השקתו פורסם בפוסט אתמול, אמור לאכלס שתי קומות של בניין באזור ספיטלפילד שבמזרח לונדון, ויציע שירותים מסורתיים כמו תספורות ועיצוב שיער החל מעוד מספר שבועות, אך הוא יציג לקהל גם מוצרים חדשים של החברה. 


קראו עוד בכלכליסט:


אלה יכללו טכנולוגיית מציאות רבודה שתאפשר ללקוחות להתנסות בצבעי שיער וירטואליים, וטכנולוגיית "הצביעי ולמדי" בה לקוחות יוכלו להצביע על מוצרים בתצוגה וללמוד עליהם ממסך סמוך. כדי להזמין פריט הלקוחות יוכלו לסרוק קוד QR שיעביר אותם לאתר של אמזון. 


מספרה בבריטניה, Amazon מספרה בבריטניה | Amazon מספרה בבריטניה, Amazon

החדשות על היוזמה מגיעות מספר שבועות לאחר שאמזון בחרה את לונדון להקמת חנותה הפיזית הראשונה מחוץ לארה"ב, בניסיון ללכוד נתח משוק מוצרי הצריכה. עד כה פתחה החברה שתי חנויות Amazon Fresh בבירת אנגליה. אך אמזון אמרה שסלון עיצוב השיער בלונדון יהיה "פרויקט ניסיוני בו נציג מוצרים וטכנולוגיה", ושאין לה כרגע תוכניות לפתיחת סלוני שיער נוספים. 


איך אתם אוהבים את השיער שלכם?, amazon איך אתם אוהבים את השיער שלכם? | amazon איך אתם אוהבים את השיער שלכם?, amazon


"עיצבנו את הסלון כדי שלקוחות יבואו ויתנסו בטכנולוגיה, במוצרים ובמעצבים הטובים ביותר", כך אמר ג'ון בומפריי, המנהל של אמזון באנגליה. "אנחנו רוצים שהחנות הייחודית הזאת תקרב אותנו לצרכנינו, ושהיא תהיה מקום לשיתופי פעולה עם התעשייה כדי לבחון טכנולוגיות חדשות".

את שירותי עיצוב השיער תספק אלנה לבגני, הבעלים של מספרת Neville Hair & Beauty. מחירי השירותים עדיין לא פורסמו. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות