אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תנובה מכניסה את תחליף החלב לגבינות הקשות צילום: אוראל כהן

תנובה מכניסה את תחליף החלב לגבינות הקשות

תחת המותג אלטרנטיב תשיק תנובה גבינות גאודה חדשות, שתייבא משוויץ. בכך תעמיק את פעילותה בשוק תחליפי החלב, שהפך בשנים האחרונות למנוע הצמיחה של השוק. בשנה החולפת נרשם זינוק של 36.3% במכירות תחליפי החלב

26.04.2021, 08:15 | נורית קדוש

תנובה תיכנס לקטגוריית תחליפי הגבינות עם גבינות גאודה תחת המותג אלטרנטיב, כך נודע ל”כלכליסט”. 

קראו עוד בכלכליסט:


לקראת שבועות תשיק החברה פלח בסגנון גאודה ופתיתים בסגנון גאודה על בסיס שמן קוקוס, עמילנים וקמח תורמוס, המיובאים על ידיה משוויץ. בכך תעמיק את פעילותה בשוק תחליפי החלב, שהפך בשנים האחרונות למנוע הצמיחה של השוק. בשנה החולפת נרשם זינוק של 36.3% במכירות תחליפי החלב, הן על רקע העלייה בצריכה ביתית והן בעקבות כניסת מותגים חדשים. 


אייל מליס מנכ"ל תנובה, צילום: אוראל כהן אייל מליס מנכ"ל תנובה | צילום: אוראל כהן אייל מליס מנכ"ל תנובה, צילום: אוראל כהן


על רקע זה, שוק התחליפים כבר מהווה 4.5% משוק החלב לעומת 3.6% ב־2019. תנובה, המייצרת בישראל, מובילה את השוק בזכות העדפת הצרכנים למוצרים טריים וכן חדשנות מוצרית, שאיפשרה לה לצמוח בקטגוריה ב־43.1% ל־241 מיליון שקל. במקביל תנובה מעמיקה את פעילות היבוא ומרחיבה את מגוון הגבינות הקשות תחת סדרת קולקשן.

בזירת הגבינות הקשות מציבה וילי פוד, שבשליטת האחים צביקה ויוסי ויליגר, תחרות לגד ולתנובה, עם מותג יורו, שהורחב למגוון רחב של גבינות קשות מיובאות ותרם לזינוק של 34.4% במכירות החברה בשוק החלב. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות