אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת שלמור אבנון עמיחי בדרך לפירוק בשל חובות של כ-17 מיליון שקל צילום: bigstock

פרסום ראשון

חברת שלמור אבנון עמיחי בדרך לפירוק בשל חובות של כ-17 מיליון שקל

בעבר הפעילה החברה את אחד ממשרדי הפרסום הגדולים בישראל ונסגרה לפני מספר שנים. למייסדי החברה, שהיא נושאת את שמם, אין קשר אליה כיום ולא להתחייבויותיה

26.04.2021, 15:57 | ליטל דוברוביצקי

חברת שלמור אבנון עמיחי פרסומאים, מי שהפעילה בעבר את אחד מעשרת משרדי הפרסום הגדולים בישראל שנסגר לפני כמה שנים, הגישה היום (ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה למתן צו לפתיחת הליכים לשם פירוקה. 

קראו עוד בכלכליסט:

החברה הוקמה בשנת 1989 ועתה נחשף כי נותרו חובות של כ-17 מיליון שקל. יצוין כי למייסדי החברה, שהיא נושאת את שמם, אין קשר אליה כיום ולא להתחייבויותיה.  

מדו"ח רשם החברות עולה כי בעלת המניות בחברה היא חברת  ינג&רביניאן אינטר' מהולנד ואחד מהדירקטורים הוא CABAZON    IGNACIO.   


אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק אילוסטרציה | צילום: שאטרסטוק אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק


במסגרת הבקשה שהגישה חברת שלמור אבנון עמיחי נטען באמצעות עוה"ד נדב ויסמן , אמיר דולב ועדי אשר ממשרד מיתר כי  החברה אינה פעילה כבר תקופה ארוכה וכי "אין כול סיכוי סביר לשיקומה הכלכלי של החברה ופניה לפירוק".  

עוד נטען כי  "במשך מספר שנים ספגה הפסדים והלכה ואיבדה את לקוחותיה. בשנת 2016 החברה סגרה את משרדיה ופיטרה את כול עובדיה. לחברה קיים חוב בסך כ-11 מיליון שקל  לחברת WPP FINANCE, חברה הקשורה לבעלת השליטה בחברה. האשראי הועמד לחברה בשנות פעילותה מתוך מחשבה כי תמיכה זו תסייע בידיה לשקם את פעילותה העסקית. אשראי זה לא הוחזר על ידי החברה בהיעדר משאבים לנוכח הפסדיה והפסקת פעילותה העסקית", נטען בבקשה.

בנוסף, נטען כי במהלך שנת 2020 ניתן נגד החברה פסק בוררות שחייב אותה בסך של כ כ-5.6 מיליון שקל. "אין ביכולתה של  חברת שלמור אבנון עמיחי פרסומאים לפרוע את החובות הנ"ל", נטען.

גדעון עמיחי מסר בתגובה: "מייסדי החברה מכרו את 100% הבעלות עליה בשנת 2010 ולמייסדי החברה אין קשר לחובות של החברה. החברה  התנהלה תקשורתית לא תחת שם המייסדים החל משנת 2012 ונקראה Y&R ישראל".שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות