אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 צים מקימה עם הסטארט-אפ סודיו את ZIMARK שתספק פתרונות סריקה צילום: עוז מועלם סיון פרג'

צים מקימה עם הסטארט-אפ סודיו את ZIMARK שתספק פתרונות סריקה

מנכ"ל צים, אלי גליקמן: "ZIMARK תיצור תקן גלובלי חדש שיהווה פיתרון נחוץ ויעיל עבור מערכות לוגיסטיות מורכבות וגלובליות"

26.04.2021, 17:39 | שירות כלכליסט


צים הודיעה על הקמת חברת ZIMARK, בשיתוף פעולה עם חברת הסטארט-אפ הישראלית סודיו  (SODYO). החברה החדשה תעסוק בפיתוח והטמעה של פתרונות סריקה של הדור הבא עבור תחומי הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה. בנוסף, צים תבצע גם השקעה ישירה בסודיו.

ZIMARK תספק ללקוחותיה פתרונות סריקה חדשניים תוך שימוש בטכנולוגיית סודיו (פטנט רשום), לחיבור תוכן לא מקוון לעולם המקוון.

טכנולוגיית הסריקה של ZIMARK, המבוססת על סמנים צבעוניים, זיהוי תמונות ואלגוריתמים מתקדמים, היא המתקדמת ביותר בשוק, ומאפשרת סריקות מדויקות ממרחק רב וכן  סריקות של מספר סמנים בו זמנית, לצד  סדרה של  תכונות מתקדמות נוספות. 

אלי גליקמן, מנכ"ל צים, צילון: סיון פרג אלי גליקמן, מנכ"ל צים | צילון: סיון פרג' אלי גליקמן, מנכ"ל צים, צילון: סיון פרג

למנכ"לית ZIMARK מונתה קרין לוי, ששימשה במספר תפקידי ניהול בכירים בצים ב-15 השנים האחרונות, בתחומים מסחריים ותפעוליים. בתפקידה האחרון ניהלה את פעילות צים באזור מרכז אמריקה והקאריביים.

מנכ"ל צים, אלי גליקמן: "ZIMARK תיצור תקן גלובלי חדש, שיהווה פיתרון נחוץ ויעיל עבור מערכות לוגיסטיות מורכבות וגלובליות. היתרונות המובהקים של ZIMARK, כמו יכולות סריקה ממרחק רב, סריקה של פריטים רבים במקביל, ותכונות פורצות דרך אחרות, יניבו יתרונות משמעותיים שיתבטאו בשיפור ביצועים, הקטנת עלויות והגברת היעילות".

סמנכ"ל תפעול צים, דוד ארבל, הוסיף: שחברות מובילות בענף כבר הביעו עניין בפתרונות החדשניים של ZIMARK".

מנכ"ל סודיו, אלון רז: "צים, כשחקן גלובלי עם ניסיון וגישה חדשנית, היא השותפה האידיאלית להביא את הטכנולוגיה הייחודית שלנו לעולם הלוגיסטיקה".שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות