אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שירות חדש של H&M: חליפה בחינם ל-24 שעות H&M

שירות חדש של H&M: חליפה בחינם ל-24 שעות

השירות נועד לגברים שהולכים לריאיון עבודה ורוצים להרשים את המראיין. מי שלא יחזיר את החליפה בזמן יידרש לשלם 50 פאונד שייתרמו לצדקה; באתר רשת האופנה גם פורסמו מספר טיפים שיעזרו לעבור ריאיונות עבודה

26.04.2021, 22:53 | חדשות חוץ

רשת האופנה H&M השיקה שירות חדש: חליפה בחינם ל-24 שעות. השירות  נועד לגברים שהולכים לריאיון עבודה ומבקשים להשאיר רושם ראשוני חיובי. השירות, שנקרא ONE/SECOND/SUIT, מאפשר ללקוחות בבריטניה לקחת ליממה ז'קט כחול כהה, מכנסיים תואמים, חולצה לבנה, עניבה כחולה ואפילו מטפחת. 


סניף של הרשת במילנו איטליה , שאטרסטוק סניף של הרשת במילנו איטליה | שאטרסטוק סניף של הרשת במילנו איטליה , שאטרסטוק


הלקוחות יכולים להזמין את החליפה דרך האינטרנט ולקבל אותה במשלוח עד הבית חינם. עם זאת, לאחר השימוש יש להחזירה לחנות.  מי שלא יחזיר את החליפה בזמן יידרש לשלם 50 פאונד, שייתרמו לצדקה. כמו כן, הלקוחות יצטרכו לשלם לנזקים לבגדים. העלות המלאה של החליפה עומדת על 116.94 פאונד. 


אילוסטרציה, H&M אילוסטרציה | H&M אילוסטרציה, H&M


לפי ההודעה שפרסמה החברה, הרעיון מאחורי היוזמה מתבסס על מחקרים לפיהם למעסיקים הפוטנציאלים מספיק מבט אחד כדי לעמוד על טיבו של מועמד לעבודה, כך שהכל תלוי ברושם הראשוני. 

H&M השיקו את השירות ביחד עם סרטון של הבמאי האמריקאי מארק רומנק, שבן נראים גברים המתכוננים לריאיון עבודה ולבושים בחליפות של החברה. ברקע נשמעות מילות עידוד ותמיכה מצד אמהות. 

באתר של הרשת פורסמו גם מספר טיפים שיעזרו לעבור ריאיונות עבודה, בראשם להגיע בזמן ולבצע בדיקה טכנית של המכשירים במקרה ומדובר בריאיון מקוון. "אף אחד לא מצפה שתדעו את כל התשובות, אבל הם רוצים לדעת מה אתם חושבים על התפקיד, החברה והתעשייה", נכתב באחד הטיפים. 

בחברה מתכוונים להמשיך ולהציע את השירות כל עוד יש ביקוש. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות