אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הייסנס תעניק חסות מרכזית לאירועי FIFA 2022 בקטאר

עיסקת החסות, המוערכת ב-200 מיליון דולר, תאפשר להייסנס להציג תכנים שנוצרו במיוחד עבור המונדיאל באמצעות מערכת ההפעלה החכמה VIDAA המשולבת בכל מסכי הטלוויזיה שלה

27.04.2021, 15:27 | שירות כלכליסט


מונדיאל פיפ"א 2022 קטאר, רויטרס מונדיאל פיפ"א 2022 קטאר | רויטרס מונדיאל פיפ"א 2022 קטאר, רויטרס


הייסנס (Hisense) תעניק חסות רשמית לגביע העולם בכדורגל, פיפ"א קטאר 2022. החסות מוערכת בשווי של 200 מיליון דולר. המשחקים ייערכו בין 21 בנובמבר ל-18 בדצמבר השנה.  

בשיתוף הפעולה, שהחל בשנת 2017 בטורניר ברוסיה, הייסנס הציגה לראשונה תכנים שנוצרו במיוחד עבור FIFA World Cup והועברו באמצעות מערכת ההפעלה החכמה VIDAA המשולבת בכל מסכי הטלוויזיה שלה. 

"המשך השקעה באירועי ספורט ברמה עולמית מייצג את הנחישות של הייסנס כמותג עולמי מוביל", אמרה ג'יה שאוקיאן, מנכ"לית קבוצת הייסנס, "היא מסייעת להייסנס לבנות קשרים חזקים יותר עם הקהל הרחב ומאיצה את תהליך הגלובליזציה של החברה".

מזכ"לית פיפ"א, פאטמה סמורה, מוסיפה כי "זה משמח אותי לקבל בברכה את הייסנס כנותני חסות רשמיים למונדיאל פיפ"א. אנו שמחים להיות שותפים למותג מכובד בינלאומי זה, שיש לו גם נוכחות הולכת וגוברת בשוק הספורט, כאשר אנו פועלים לקראת קטאר 2022. אני בטוחה ששיתוף פעולה זה יתמוך ביעדים הגלובליים של שני הארגונים ויתרום להצלחה של מה שבטוח יהיה אירוע מדהים בשנה הבאה הבאה"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות