אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זנגו גייסה 20 מיליון דולר לארנק קריפטו Kzen networks Ltd

זנגו גייסה 20 מיליון דולר לארנק קריפטו

זהו סבב A של החברה לאחר שבסבב הקודם גייסה 4 מיליון דולר. ההשקעה מגיעה פחות משנה לאחר שהחברה השיקה את הארנק בחנויות האפליקציה של Apple ובאנדרואיד בתחילת 2020

27.04.2021, 16:07 | מאיר אורבך

חברת זנגו (ZenGo), המפתחת ארנק קריפטו למשקיעים פרטיים, גייסה 20 מיליון דולר בהובלת אינסייט פרטנרס, משקיעים נוספים בסבב כללו את קרן ההשקעות דיסטריביוטד גלובל  בשיתוף עם טאמסק , קרן אוסטין ריף ובהשתתפות המשקיעים הנוכחיים: בנסון אוק, סמסונג נקסט, אלרון, קוליידר ונצ׳רס, אפ ג׳יי לאבס ואחרים. זהו סבב A של החברה לאחר שבסבב הקודם גייסה 4 מיליון דולר. החברה מעסיקה 20 עובדים בתל אביב. מייסדי החברה הם אוריאל אוחיון, טל בארי ועומר שלומוביץ.

קראו עוד בכלכליסט:


החברה מתכננת להשתמש בכספי הגיוס על מנת להרחיב את השירותים הפיננסיים המוצעים ללקוחותיה, כולל כרטיס תשלום של ויזה ומבחר גדול יותר של פתרונות חיסכון והשקעה. כיום הארנק תומך ב-50 סוגי נכסים הכוללים ביטקוין, אתריום, בינאנס, טזוס וטרה - והמשך פיתוח טכנולוגי אבטחתי לפתרון הארנק ללא מפתח. ההשקעה מגיעה פחות משנה לאחר שהחברה השיקה את הארנק בחנויות האפליקציה של Apple ובאנדרואיד בתחילת 2020, ופחות משלושה חודשים אחרי שעברה את סכום ה-100 מיליון דולר בעסקאות ברבעון הראשון של 2021.


מייסדי זנגה אוריאל אוחיון, טל בארי ועומר שלומוביץ, Kzen networks Ltd מייסדי זנגה אוריאל אוחיון, טל בארי ועומר שלומוביץ | Kzen networks Ltd מייסדי זנגה אוריאל אוחיון, טל בארי ועומר שלומוביץ, Kzen networks Ltd


בניגוד לפתרונות המסורתיים לאחזקת מטבעות קריפטוגרפיים, הפתרון הרב שכבתי של זנגו של טכנולוגיית ארנק ״ללא מפתח״ מחליף את הצורה המקובלת של מפתח אחד, על ידי יצירה מבוזרת של מספר חלקים מתמטיים שקולים המאוחסנים במספר מקומות, ובכך מאפשרת למשתמש לשלוט באחזקותיו. בניגוד לבורסות קריפטו, לזנגו אין גישה לנכסי המשתמשים. בעיית שחזור ושמירת המפתח האופיינית לארנקים אחרים, נפתרת באמצעות זיהוי פנים ביומטרי. גישה חדשנית זו מאפשרת לחברה לתת למשתמשיה בעלות מלאה ויכולת שליטה בנכסי הקריפטו שלהם. "אנו מאמינים שהעתיד מבוסס קריפטו ״אמיתי״ מצריך פתרונות קלים, ניידים ומבוססי בלוקצ'יין",  אמר אוחיון מייסד ומנכ"ל זנגו.  

"מה שהכי מרגש אותנו בזנגו זה הצוות. המייסדים מביאים שילוב של ידע צרכני ומומחיות קריפטו", אמר ג'ף הורינג, המייסד והמנהל של קרן אינסייט פרטנרס. "הם מבינים את הפיתוחים החדשים ביותר ב-אקוסיסטם ופורצים את גבולות מגבלות הקריפטוגרפיה ו- MPC .ככל שהפרוטוקולים מתבגרים, הצוות עונה לצורך במוצרים חדשים שמשפרים את חווית המשתמש. אנחנו נרגשים להצטרף למסע של זנגו כשהם ממשיכים להרחיב את המוצר.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות