אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
על רקע המיזוג הנרקם בין yes לבזק בינלאומי: בכיר בתחום הדיגיטל עובר לאקספון צילום: דנה קופל

על רקע המיזוג הנרקם בין yes לבזק בינלאומי: בכיר בתחום הדיגיטל עובר לאקספון

אלי ברומברג, שניהל בעשור האחרון את מחלקת הדיגיטל בבזק בינלאומי ובשנתיים האחרונות גם את מחלקת הדיגיטל בשיווק של yes, עובר לשמש כסמנכ”ל השיווק של החברה של חזי בצלאל

28.04.2021, 08:38 | אביאור אבו

עזיבה ראשונה על רקע המיזוג הנרקם בין yes לבזק בינלאומי. אלי ברומברג, שניהל בעשור האחרון את מחלקת הדיגיטל בבזק בינלאומי ובשנתיים האחרונות גם את מחלקת הדיגיטל בשיווק של yes, עובר לשמש כסמנכ”ל השיווק של אקספון. כך נודע ל”כלכליסט”.

קראו עוד בכלכליסט:

ברומברג ייכנס לתפקידו בתחילת מאי. המיזוג בין שתי החברות־הבנות בבזק, שמחכה לאישור משרד התקשורת, צפוי להוביל להתייעלות רחבה בכוח אדם וכבר גרם לסכסוך עבודה ועיצומים. ההנהלה זימנה את ועדי העובדים למשא ומתן שיחל ביוני.

חזי בצלאל, צילום: עמית שעל חזי בצלאל | צילום: עמית שעל חזי בצלאל, צילום: עמית שעל

במקביל, מונה אתמול גם אורן גבאי לסגן יו”ר דירקטוריון אקספון, תחת היו”ר והבעלים חזי בצלאל. גבאי שימש עד לאחרונה כמנכ”ל רשת הסלולר המשותפת של סלקום ואקספון, שעומדת בפני איום פירוק לאור סכסוך משפטי המתקיים בין הצדדים.

ל־We4G, מותג הסלולר של אקספון, כ־370 אלף לקוחות. בחודשים האחרונים החברה לא מצליחה לגייס לקוחות, כפי שעשתה בתחילת דרכה. יחד עם זאת, לאחר חודשים רבים בהם החברה לא העלתה קמפיין, נראה כי היא מתעוררת מהתרדמת על רקע כניסתו של המנכ״ל החדש, אסף עופר. כך, בשבוע שעבר יצאה החברה במבצע של שלושה חודשי הצטרפות חינם, בליווי קמפיין באינטרנט ובטלוויזיה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות