אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מירב אורן מונתה למנהלת מרכז הפיתוח של סולוטו צילום: נוי ערקובי

מירב אורן מונתה למנהלת מרכז הפיתוח של סולוטו

אורן תעמוד בראש צוות של 110 עובדים בחברת הטכנולוגיה, אחרי יותר מעשור בסולוטו כסמנכ"לית מוצר ועיצוב; סולוטו נמכרה בשנת 2013 לחברת ה-Insurtech האמריקאית אשוריון, שלה כ-300 מיליון משתמשים בעולם

29.04.2021, 10:16 | מאיר אורבך

חברת הטכנולוגיה סולוטו (Soluto) מינתה את מירב אורן למנהלת מרכז הפיתוח הישראלי שלה בישראל. מירב תעמוד בראש צוות של 110 עובדים לאחר למעלה מעשור בחברה בתפקידי מוצר ועיצוב.  

קראו עוד בכלכליסט:


תומר דביר, מייסד החברה והמנכ״ל היוצא המכהן כסמנכ״ל בכיר בחברת האם אשוריון (Asurion), ימשיך להתמקד בתחומי חדשנות, שיתופי פעולה אסטרטגיים, ומיזוגים ורכישות עם ההנהלה הבכירה של אשוריון.

מירב אורן, בת 36, היא בוגרת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב. אורן הצטרפה לסולוטו בשנת 2011 ובשבע השנים האחרונות שימשה כסמנכ"לית מוצר בחברה, והובילה את צוותי המוצר והעיצוב. 

סולוטו נוסדה בשנת 2008 כסטארט-אפ ישראלי בתל אביב ולה 110 עובדים בישראל. בשנת 2013 נמכרה לחברת ה-Insurtech האמריקאית אשוריון - חברה המספקת ביטוח ושירות לניידים חכמים, טאבלטים, מוצרי חשמל, כלים, משדרים לווייניים ועוד. החברה משרתת מעל 300 מיליון משתמשים בארה"ב, יפן ועוד. בחברה מועסקים כ-17,000 עובדים ברחבי העולם.


מירב אורן, מנהלת מרכז הפיתוח של סולוטו , צילום: נוי ערקובי מירב אורן, מנהלת מרכז הפיתוח של סולוטו | צילום: נוי ערקובי מירב אורן, מנהלת מרכז הפיתוח של סולוטו , צילום: נוי ערקובי

מירב אורן מסרה: "כמי שצומחת עם סולוטו מראשית הדרך עוד כשהחברה הייתה סטארט-אפ צעיר, אני גאה להמשיך להוביל את החברה להצלחות הגדולות הבאות שלה. החזון של סולוטו מאז ומתמיד היה לעזור לאנשים ליהנות מטכנולוגיה ולהפוך אותה לנגישה יותר לכולם. זהו העיקרון המנחה במוצרים שלנו גם היום. לסולוטו צוות חזק ומגוון עם אחוז נשים גבוה בהנהלה הבכירה: 40% ב-R&D ו-50% בהנהלה הבכירה הכללית".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות