אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: בקשת דמרי לצו מניעה תידחה - ביתן ימכור הרשת לאלקטרה צריכה צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

מסתמן: בקשת דמרי לצו מניעה תידחה - ביתן ימכור הרשת לאלקטרה צריכה

שופטת ביהמ"ש המחוזי בתל אביב תמר אברהמי הציעה לדמרי למשוך את הבקשה לצו מניעה נגד מכירת השליטה לאלקטרה צריכה; בין היתר טענה השופטת כי בעייתי לכפות עיסקה על בעלים של נכס, שהוא אינו מעוניין בביצועה

29.04.2021, 18:50 | גולן חזני

לאחר דיון היום בביהמ"ש, מסתמן כי  תידחה התביעה של יגאל דמרי וקרן שקד לצו מניעה נגד מכירת השליטה ביינות ביתן לאלקטרה צריכה - המשמעות היא שהשליטה ברשת תימכר לאלקטרה צריכה.

קראו עוד בכלכליסט

שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב תמר אברהמי הציעה לפני שעה קלה לדמרי למשוך את הבקשה לצו מניעה - דמרי סירב וביקש מהשופטת לתת החלטה בעניין. ההכרעה הצפויה להתקבל היא כאמור דחיית הבקשה.

ההחלטה הפורמלית אמורה להגיע לצדדים בשעות הקרובות. דמרי עצמו עזב את בית המשפט מאוכזב.

ביתן חתם עם יגאל דמרי   וקרן שקד של גיל דויטש ורוני בירם, אחרי סאגה ארוכה של מגעים עם גורמים שונים על קבלת הלוואה לרשת בהיקף של 150 מיליון שקל - הלוואה זו היתה  המירה ל-30% ממניות רשת הקמעונאות. הוא נסוג מהעיסקה לאחר שדימרי ביקש להעלות את התמורה ל33% מהמניות. ביתן סירב והוביל לעיסקה מהירה עם אלקטרה צריכה.

דמרי ביקש  מבית המשפט להוציא צו מניעה נגד העיסקה עם אלקטרה כאמור, ואולם השופטת ציינה במהלך הדיון כי קשה לכפות עיסקה על בעלים של נכס שאיננו חפץ בה. השופטת רמזה עוד שתיתן לכוחות השוק לעשות את שלהם ולא תמנע מהחברה להתקדם.

נחום ביתן (מימין) ויגאל דמרי, היום בבית המשפט , צילום: עמית שעל נחום ביתן (מימין) ויגאל דמרי, היום בבית המשפט | צילום: עמית שעל נחום ביתן (מימין) ויגאל דמרי, היום בבית המשפט , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות