אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופית: ביהמ"ש דחה בקשת דמרי ושקד, השליטה ביינות ביתן תימכר לאלקטרה צריכה צילום: עמית שעל

סופית: ביהמ"ש דחה בקשת דמרי ושקד, השליטה ביינות ביתן תימכר לאלקטרה צריכה

דמרי וקרן שקד הגישו בקשה לצו מניעה נגד העסקה במטרה לאכוף על בעל השליטה נחום ביתן את ההסכם שחתמו איתו; ביהמ"ש סבר כי עלול להיגרם נזק לחברה תחת שותפות כפויה והפנתה את הצדדים להסכמות, אך ביתן לא מעוניין בכך

30.04.2021, 19:16 | גולן חזני

שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב תמר אברהמי דחתה היום (ו') את הבקשה לצו מניעה שהגישו קרן שקד והקבלן יגאל דמרי נגד מכירת השליטה ברשת יינות ביתן לאלקטרה מוצרי צריכה.

קראו עוד בכלכליסט:


שקד ודמרי ביקשו לאכוף את ההסכם שעליו חתמו עם בעל השליטה נחום ביתן, הבעלים של הרשת, להלוואה של 150 מיליון שקל עבור קבלה של 30% ממניות החברה הקמעונאית והלוואה נוספת של 100 מיליון שקל. ביתן נסוג מהעסקה לאחר שדימרי ביקש להעלות את התמורה ל-33% מהמניות, והוביל לעסקה מהירה עם אלקטרה צריכה, לרכישת השליטה ברשת ב-250 מיליון שקל. 


סניף יינות ביתן, צילום: צביקה טישלר סניף יינות ביתן | צילום: צביקה טישלר סניף יינות ביתן, צילום: צביקה טישלר


השופטת נימקה שמדובר בשותפות שהיא מתבקשת לאכוף בין שני צדדים שנמצאים בסכסוך וכי מדובר בפתח לנזקים לחברה תחת שותפות כזו אם אכן תיכפה על ביתן.

השופטת קבעה כי אם אכן הסכסוך בין הצדדים הינו מחלוקת כספית גרידא הם יכולים להיפגש ולנסות להגיע להסכמות. ביתן ככל הידוע לא מעוניין בכך ונראה כי מדובר בסוף הסאגה והשליטה ברשת תימכר לאלקטרה מוצרי צריכה בשליטת מייק ודני זלקינד.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות