אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התקדמות משמעותית לאלקטרה צריכה בדרך להפעלת סבן אילבן בישראל צילום: שאטרסטוק

התקדמות משמעותית לאלקטרה צריכה בדרך להפעלת סבן אילבן בישראל

ל"כלכליסט" נודע כי הסיכוי שרשת פוקס של הראל ויזל תיכנס כשותפה בהפעלת החנויות, ירד משמעותית

02.05.2021, 08:08 | גולן חזני

אלקטרה צריכה לקראת קבלת הזיכיון להפעלת רשת החנויות האמריקאית סבן אילבן בישראל. ל"כלכליסט" נודע כי כעת, הסיכוי שרשת פוקס של הראל ויזל תיכנס כשותפה בהפעלת החנויות, ירד משמעותית. מנכ"ל אלקטרה צריכה, צבי שווימר, הגיע לדאלאס לסדרת פגישות עם בכירי הרשת וכן כדי לגבש את מיתווה הכניסה לישראל.

קראו עוד בכלכליסט:


כניסתה של רשת סבן אילבן לישראל תעמיק את התחרות בזירה הצפופה של חנויות הנוחות שבה פועלות חברות הדלק פז עם yellow, דור אלון עם אלונית, דלק עם מנטה וסונול עם סוגוד. זאת לצד רשת AM:PM, חנויות הנוחות של שופרסל אקספרס ורשתות שכונתיות נוספות בהן סופר יודה שנרכשה על ידי פז וסיטי מרקט שנרכשה על ידי סונול. 

עם זאת, אלקטרה צריכה עשויה לנסות לשתף פעולה עם אחת מהחברות הגדולות, אך אם העסקה לרכישת יינות ביתן תצלח נושא השותף עשוי לרדת מהפרק. עסקה עם ביתן היא אחת הסיבות האפשריות לעובדה שפוקס עשויה להישאר מחוץ לאירוע. כיום מפעילה סבן אילבן, בזיכיון או בבעלות, קרוב ל־10,000 מיקומים בארה"ב ובקנדה ויותר מ־71 אלף חנויות ב־17 מדינות בעולם.סינף 7Eleven סבן אילבן, צילום: שאטרסטוק סינף 7Eleven סבן אילבן | צילום: שאטרסטוק סינף 7Eleven סבן אילבן, צילום: שאטרסטוקשיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות